Pôžička Home Credit

 

Pôžička HOME CREDIT predstavuje pohodlnú cestu získania peňazí vo výške 400 – 6.000 €. Hotovostný spotrebiteľský úver bez dokladovania účelu môžte využiť úplne na čokoľvek.

Vyplňte žiadosť » Počkajte na telefonát » Peniaze sú Vaše

Pôžička HOME CREDIT – parametre

 • výška pôžičky: 400 – 6.000€
 • splatnosť: 12 – 84 mesiacov
 • mesačná splátka: už od 13,50 €
 • vyžaduje ručiteľa: nie
 • vyžaduje účel: nie
 • vybavenie pôžičky: bez poplatku
 • poplatky za vedenie: nie
 • dokladovanie príjmu: len výnimočne

Chcem pôžičku. Ako na to?

Hotovostná pôžička HOME CREDIT je určená pre všetky plnoleté fyzické osoby a podnikateľov so stálym zdrojom príjmu. Vybavenie žiadosti prebieha veľmi jednoducho:

 1. Vyplníte jednoduchý nezáväzný formulár, rozhodnete sa, kedy chcete, aby Vás spoločnosť kontaktovala, a vyplnenú žiadosť odošlete.
 2. Vo Vami zvolenom čase Vás bude kontaktovať pracovníčka call-centra, s ktorou žiadosť dokončíte. Pre tento účel je potrebné si nachystať 2 doklady totožnosti (občiansky preukaz, pas, rodný list, zbrojný preukaz, a pod. ).
  Ak ste zamestnanec, je potrebné mať k dispozícii údaje o zamestnávateľovi. V prípade, že podnikáte, budú potrebné údaje o Vašej firme.
 3. Po dokončení telefonátu a schválení pôžičky sú peniaze zaslané priamo na Váš bežný účet.

Pôžička HOME CREDIT a jej výhody

 • Prehľadnosť
  -stav svojej pôžičky budete môcť sledovať online 24 hodín denne 7 dní v týždni prostredníctvom stránky www.spravcafinancii.sk
 • Pohyblivá výška splátky*
  -pri zaplatení 4 mesačných splátok a splnení ďalších podmienok si budete môcť výšku Vašej splátky kedykoľvek zvýšiť, alebo znížiť.
 • Možnosť odloženia*
  -za každých 12 mesiacov riadneho splácania pôžičky máte nárok na odklad 1 splátky
 • Poistenie schopnosti splácať*
  -v prípade nepriaznivej životnej situácie poisťovňa za Vás uhradí mesačné splátky, alebo celú nesplatenú časť pôžičky jednorázovo.

*pre bližšie informácie o uvedených benefitoch vyplňte nezáväznú žiadosť a počkajte na telefonát asistentky, ktorá Vám podá bližšie informácie.

Odklad splátok

Pôžička HOME CREDIT Vám za každých 12 mesiacov trvania zmluvy umožní odloženie jednej splátky. V prípade nepriaznivej životnej situácie môžete podať žiadosť o odklad po riadnom zaplatení šiestich pravidelných mesačných splátok a splnení ďalších stanovených podmienok. Treba si však uvedomiť, že za tento ústupok si spoločnosť účtuje nemalé poplatky.

Na odloženie splátok je vhodné myslieť už pri podpise zmluvy o poskytnutí pôžičky. Odklad je totiž možný len u tých zmlúv, kde bola uzavretá dohoda o službe odložené splátky. V prípade, že nebudte schopní poskytnutú pôžičku splácať, je potrebné kontaktovať pracovníkov call-centra. Spolu s nimi dohodnete konkrétny postup odloženia splátky.

VRÁTIME VÁM AŽ 6 MESAČNÝCH SPLÁTOK!

Stačí, ak budete mesačné splátky svojej pôžičky splácať riadne a včas podľa vopred stanoveného splátkového kalendára. V prípade, ak dĺžka trvania úverovej zmluvy presiahne 60 mesiacov, vzniká Vám po riadnom doplatení pôžičky nárok na výplatu bonusu vo výške 6 mesačných splátok.

Pre získanie ešte podrobnejších informácií a podmienok pre uplatnenie nároku na získanie bonusu prosím vyplňte nezáväznú žiadosť a počkajte na telefonát asistentky call-centra. Viac o AKCII nájdete TU.

Chcem Pôžičku

Mohlo by Vás zaujímať:
→ Pôžička HOME CREDIT – nezávislá recenzia a hodnotenie.