Peniaze od Pôžičkomatu

 

Super-rýchla pôžička už od výšky 25 EUR!
Peniaze na účte do 10 minút!
Krátkodobá pôžička na 5-31 dní.

RÝCHLA POŽIČKA

Parametre pôžičky Pôžičkomat

 • výška pôžičky: 50 – 500 €
 • splatnosť: 12 – 31 dní
 • kontrola registra: v niektorých prípadoch
 • potvrednie o príjme: nie
 • vyžaduje ručiteľa: nie
 • dĺžka vybavenia: 10 minút
 • odklad splátky: áno

Výhody pôžičky Pôžičkomat

Medzi najväčšie prednosti pôžičky patrí:

 • Rýchlosť

  Prioritou spoločnosti je zabezpečiť čo najrýchlejšie doručenie požadovaných financií klientovi. A preto, nakoľko je pri zriaďovaní pôžičiek využívaný automatizovaný systém, sú peniaze odosielané na Váš účet už do desiatich minút.

 • Prehľadnosť

  Počas zriaďovania pôžičky máte všetky informácie neustále k dispozícii, a teda vopred presne viete, koľko spoločnosti zaplatíte.

 • Nadnárodné zastrešenie

  Pôžičkomat.sk patrí pod nadnárodnú spoločnosť Friendly Finance Ltd., ktorá má státisíce spokojných klientov vo viacerých európskych krajinách.

O poskytnutí pôžičky

Hlavnou podmienkou pre získanie pôžičky je minimálny vek klienta 18 rokov a trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Žiadateľ nesmie byť v omeškaní so splácaním úverov od iných finančných spoločností. Požaduje sa pravidelný zdroj príjmu, no jeho dokladovanie spoločnosť nevyžaduje.
Pozickomat banner
Keďže systém poskytovania pôžičiek je plne automatizovaný, vybavenie spravidla nezaberie viac ako 15 minút. O výsledku žiadosti budete informovaní e-mailom. Pokiaľ máte svoj bežný účet vedený v jednej z týchto bánk: Fio banka, Slovenská sporiteľna, ČSOB, Poštová banka, alebo Tatra banka, peniaze budete mať na účte už do 10 minút od schválenia žiadosti. V ostatných prípadoch je to do 24 hodín.

Vernostný program

Klienti, ktorí opakovane využívajú služby spoločnosti a splácajú pôžičky včas podľa platných zmluvných podmienok, sú automaticky zaraďovaní do vernostného programu. Klient tak získa jeden z niekoľkých druhov virtuálnej vernostnej karty-o tom, ktorý druh karty bol pridelený Vám, sa dozviete po prihlásení do svojho užívateľského účtu. Vďaka vernostnej karte tak môžete postupne získať pôžičku až do výšky 700 €. Výška poskytnutých financií sa odvíja od počtu Vašich prechádzajúcich pôžičiek. Všeobecne platí, že čím viackrát si od spoločnosti požičiate, tým výhodnejšie podmienky (výhodnejšiu vernostnú kartu) získate. Stáli klienti, ktorí splácajú svoje záväzky riadne a včas, tak môžu získať vyššie sumy peňazí za nižšie poplatky.

Odklad pôžičky

V prípade, ak Vám nečakané životné udalosti momentálne nabúrali rozpočet a viete, že splátku načas uhradiť nedokážete, je možné kedykoľvek požiadať o predĺženie doby splatenia pôžičky. Žiadosť môžete podať online priamo vo Vašom užívateľskom účte, najneskôr v deň splatnosti pôžičky. O odklad je pri tom možné požiadať aj opakovane. Treba však mať na pamäti, že za predĺženie pôžičky bude potrebné uhradiť poplatok. Výška tohto poplatku bude závisieť od:

 1. výšky poskytnutej pôžičky;
 2. počtu dní, o ktoré chcete pôžičku predĺžiť.

O odklad splátky je možné požiadať po prihlásení sa do Vášho konta. Sami si zvolíte požadovanú dĺžku odkladu (počet dní) a hneď uvidíte aj výšku poplatku, ktorý je potrebné uhradiť. Vaša žiadosť bude schválená až po zaplatení tohto poplatku.

Chcem pôžičku

Mohlo by Vám pomôcť:
→ Pôžičkomat. Hodnotenie služieb a produktu.