mojaPôžička od SBERBANK – žiadosť

 

mojaPôžička od SBERBANK Vám poskytne peniaze vo výške 1.000 až 25.000 EUR. Splátky si môžete rozložiť až na 10 rokov! Stačí vyplniť jednoduchý formulár.

mojaPÔŽIČKA od Sberbank – parametre

 • výška pôžičky: 1.000 – 25.000 EUR
 • splatnosť: 12 – 120 mesiacov
 • úročenie: od 7,5% p.a.
 • ručiteľ, alebo iná forma ručenia: nie
 • vyžaduje účel čerpania pôžičky: nie
 • poplatok za poskytnutie úveru: 2% z výšky pôžičky

Prečo je pôžička od Sberbank výhodná?

mojaPÔŽIČKA od Sberbank je klasickým spotrebným úverom. Keďže ide o produkt bankovej spoločnosti, kritéria schválenia sú o čosi prísnejšie. Pôžička od SBERBANK teda rozhodne nepatrí do kategórie „pôžička pre každého“. Na druhú stranu, ak splníte kritériá, získate úver s veľmi výhodným úročením, ktoré začína už na hranici 7,5% ročne.

S úverovým produktom mojaPÔŽIČKA od Sberbank môžete získať až 25.000 EUR. Dolná hranica pôžičky je nastavená na 1.000 EUR. Celkový rozsah peňazí, ktoré môžete so SBERBANK získať, je tak nastavený veľmi vyhovujúcim spôsobom. Spokojní tak budú nielen tí, čo chcú získať nižšie sumy (do 5 tis. EUR), ale náročnejší žiadatelia.

Splatnosť pôžičky si zvolíte podľa vlastných finančných možností. Pri nastavovaní Vášho rozpočtu pritom vždy treba dbať na aspoň menšiu rezervu. Mesačné splátky Vám mojaPÔŽIČKA od Sberbank umožní rozložiť až na 120 mesiacov. Najkratšia doba splatnosti je 1 rok.

Pôžička sa radí do skupiny bezúčelových a nevyžaduje žiadnu formu ručenia. Získané peniaze môžete použiť podľa vlastného uváženia na čo len budete chcieť. Kúpa nového automobilu, rekonštrukcia, či luxusná dovolenka? Je to na Vás.  

Ako získam pôžičku od SBERBANK?

Základným predpokladom je pre získanie úveru je spĺňanie troch nasledovných požiadaviek:

 • máte vek od 18 do 65 rokov
 • ste občanom Slovenskej republiky, alebo cudzincom s trvalým/ prechodným pobytom na území SR
 • disponujete preukázateľným zdrojom príjmu (mzda, dôchodok, živnosť)
Ak spĺňate tieto kritériá, potom už je postup jednoduchý:
Vyplníte online žiadosť  » Počkáte na kontakt banky (telefonicky alebo emailom) a preberiete detaily » Pôžička sa schváli a peniaze sú Vaše.

Za poskytnutie pôžičky si SBERBANK účtuje poplatok. Tento je vo výške 2% zo sumy poskytnutej pôžičky. Minimálne však vo výške 40 eur. Treba počítať s tým, že tento poplatok nie je jediný. Poplatky sa vzťahujú aj na predčasné splatenie úveru, či zloženie mimoriadnej splátky. Pohybujú sa v rozmedzí od 0,5 do 1% z predčasnej splatenej sumy, resp. mimoriadnej splátky. Viac o poplatkoch sa dozviete v našej podrobnej recenzii úveru mojaPÔŽIČKA od Sberbank.

Poistenie schopnosti splácať

SBERBANK Vám ponúka i možnosť úverového poistenia. To znamená, že schopnosť splácať úver si môžete nechať poistiť. Nepredvídané situácie, ako napr. strata zamestnania, tak nebudú mať na Vašu platobnú disciplínu žiaden dopad. Poisťovňa bude totiž úver splácať za Vás. Na výber máte z 3 balíčkov poistenia. Navzájom sa líšia rozsahom krytia jednotlivých rizík. Mesačný poplatok za úverové poistenie sa hýbe v rozmedzí 0,04-0,12% z výšky Vášho úveru. Všeobecne platí, že čím komplexnejšie bude krytie, tým vyšší bude poplatok.

Mohlo by Vás zaujímať:
→ Nezávislá recenzia a hodnotenie pôžičky od SBERBANK

  10 komentárov na “mojaPôžička od SBERBANK – žiadosť”

 1. Dobry den chcel by som sa informovat viac krat my prisla od vas ziadost o pozicku ale nedari sa my vyplnit ziadost prosim vas ako mam pokracovat. Dakujem Anton Gužala 0919*****5

   
  • Dobrý deň p.Gužala,

   formulár pre pôžičku od Sberbank patrí medzi najjednoduchšie, určite to zvládnete 😉 Do polí formulára iba vyplňte údaje v poradí, v akom sú požadované-meno, priezvisko, rodné číslo…Nakoniec si vyberte deň a čas, kedy sa Vám majú z banky ozvať. Potom už len stlačte tlačítko „Požiadať“, a žiadosť je podaná.

   Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, pokojne ma kontaktujte osobne na info@dobrepozicky.sk

   –Jana

    
 2. Ziadam o vasu pozicku za pochopenie dakujem

   
 3. kontakujte ma hned budem cakat. 0940331524.

   
 4. Váš komentár: *

   
 5. Chcem si splatiť a vyplatiť všetky pôžičky a mať iba jednu od Vás. Ďakujem

   
 6. Dobry den. Chcem sa opytat ci by som si u vas mohla poziadat o pozicku do 1000 eur. Som dochodkyna s prijmom 311 eur a ake su podmienky k jej ziskaniu. Za odpoved velmi pekne dakujem.

   
  • Potrbujem vybavit vysoky uver vysoky uver na splatenie velmi vela dlhov v bankach a nebankovchach.Nehnutelnost bohuzial nemam byvame z rodinou v podnajme.Hrozi nam 9 exekutorov naraz alebo mna zavru.Vsetko je zatial platene nacas.Potrebujem surne pomoc financnu.Dakujem.

    
 7. Ozvite,sa,mi

   
 8. Chcel by som od vas pozicku 10 000 eur poberam v zahranici dochodok mesacne 1 600 eur ozvyte sa mi na cislo 00353872672541

   

 Zanechať komentár