Pôžička Ferratum – online žiadosť

 

Spoločnosť FERRATUM ukončila svoju činnosť a ďalej pôžičky neposkytuje. Ak máte záujem o peniaze, môžete si podať žiadosť u spoločnosti Pôžičkomat, ktorej formulár uvádzame nižšie. Podanie je úplne ZDARMA!

Pôžička FERRATUM – základné parametre

  • výška pôžičky: 25-350 €
  • splatnosť: 7 – 30 dní
  • udanie účelu: nie
  • odklad splátky: áno
  • kontrola registra: nie
  • potvrdenie o príjme: nie

Ako vybaviť pôžičku online

Rýchla nebanková pôžička FERRATUM môže byť aj Vaša. Stačí, ak ste občan SR s trvalým pobytom na území Slovenska vo veku od 19 do 65 rokov. Ako nový klient môžete požiadať najviac o 75 EUR na 15 dní. Ak bude pôžička FERRATUM zaplatená riadne a včas, s každou ďalšou žiadosťou môžete postupne získavať vyššie sumy peňazí. A to až do výšk 350 EUR. Keďže formulár je jednoduchý a prehľadný, ľahko ho dokáže vyplniť každý z Vás. Za veľké plus považujem zobrazenie výšky poplatku za poskytnutie pôžičky hneď po navolení požadovanej sumy. Od začiatku tak budete vedieť na čom ste, koľko bude potrebné vrátiť a do kedy.

Ak ste nový klient

  1. V prvom kroku je potrebné vyplniť online formulár a vpísať požadované údaje-pre tento účel bude potrebné mať pri sebe občiansky preukaz. Následne bude Vaša žiadosť spracovaná. Po jej schválení obdržíte na mobilný telefón potvrdzujúcu SMS. Táto bude obsahovať Vaše prihlasovacie údaje (meno a heslo) do online systému. Získate tak prístup k Vášmu internetovému osobnému účtu. Pôžička FERRATUM tak bude plne pod Vašou kontrolou, a to 7 dní v týždni, 24 hodín denne.
  2.  Vo svojom konte okrem iného nájdete aj písomné vyhotovenie zmluvy o poskytnutí pôžičky. Rovnako aj všetky ostatné dokumenty. Pomocou získaných údajov (meno a heslo) sa prihláste do svojho osobného účtu a tieto dokumenty odsúhlaste.
  3. Po odsúhlasení dokumentov Vám budú finančné prostriedky odoslané poštovou poukážkou na adresu uvedenú v žiadosti a doručené na 2.-3. pracovný deň.

Opakovaný klient

  1. V takomto prípade sa stačí prihlásiť do Vášho osobného účtu a podať opakovanú žiadosť o pôžičku. Potom už len počkáte na jej schválenie a pôžička FERRATUM je Vaša. Priebeh žiadosti je v tomto prípade oveľa jednoduchší a rýchlejší. Kompletné spracovanie žiadosti trvá pár minút. Po jej schválení sú finančné prostriedky odosielané elektronicky na Váš účet, alebo poštovou poukážkou na adresu zadanú v žiadosti.

Keď na splátku nevychádza…

Každému z nás sa môže stať, že ho nečakané udalosti nepríjemne prekvapia. Ak viete, že požičané peniaze nebudete schopní splatiť na čas, je možné požiadať o predĺženie doby splatnosti pôžičky, čiže o jej odklad. Tým zároveň predídete nepríjemnostiam v podobe upomienok a poplatkov z omeškania. Žiadosť môžete podať online priamo z Vášho klientského účtu. Splátku je možné odložiť na 15 alebo 30 dní, od čoho bude závisieť aj výška poplatku za odklad. O predĺženie doby splatnosti pôžičky môžte požiadať až dvakrát.

Postup predĺženia doby splatnosti

Podáte žiadosť o predĺženie » Uhradíte poplatok » Dátum splatnosti sa posunie

Prihláste sa do Vášho online konta a vyplňte žiadosť o predĺženie pôžičky. Rozhodnite sa, či chcete dátum splatnosti posunúť o 15 alebo 30 dní. Počítajte však s tým, že táto služba je spoplatnená a bude treba uhradiť nemalé poplatky. Napríklad pri odklade splátky na 15 dní sa výška poplatku pohybuje v rozmedzí od 4 do 53 EUR, vždy v závislosti od výšky pôžičky. Čím vyššiu sumu ste si požičali, tým vyšší poplatok bude potrebné uhradiť. Schválenie žiadosti bude potvrdené SMS-kou. V nej bude uvedená aj výšku poplatku za predĺženie ako i dátum novej splatnosti. Poplatok za prolong je potrebné uhradiť do 6-tich kalendárnych dní od schválenia žiadosti. Po jeho úhrade Vám bude opäť zaslaná potvrdzujúca SMS a dátum splatnosti sa posunie.

Mohlo by Vás zaujímať:
→ Pôžička FERRATUM – nezávislá recenzia a hodnotenie