Pôžička CreditOne

 

Špeciálna ponuka: „bez skrytých poplatkov a úrokov“!

Spoločnosť CreditOne ukončila svoju činnosť a ďalej pôžičky neposkytuje. Ak máte záujem o peniaze, môžete si podať žiadosť u spoločnosti Pôžičkomat:

Credit One patrí ku klasickým krátkodobým pôžičkám dostupným online. Výška poskytnutej čiastky sa môže hýbať v rozmedzí od 5 do 180 €. Ak pôžičku vrátite v stanovenom termíne a dohodnutej výške, ďalšia pôžička môže byť až do výšky 500 €. Pre poskytnutie pôžičky je potrebné mať minimálne 18 rokov, bežný účet vedený v ktorejkoľvek slovenskej banke a mobilný telefón.

Parametre pôžičky Credit One:

  • výška pôžičky: 5-180 €
  • splatnosť: 1-30 dní
  • kontrola registra: nie
  • ručiteľ: nie
  • účel: bez účelu
  • prvá pôžička zadarmo: áno
  • odklad splátky: áno

Ako na vybavenie pôžičky Credit One?

Vybavenie pôžičky je spravidla veľmi jednoduché a možno ho zhrnúť do 3 krokov:
Vyplňte krátky formulár » Počkajte na schválenie » Peniaze sú zaslané na Váš bežný účet

1. Jediné čo budete potrebovať je občiansky preukaz a mobilný telefón. V prvom kroku si zvolíte požadovanú výšku pôžičky a termín splatnosti. Následne vyplníte svoje osobné údaje potrebné pre poskytnutie pôžičky.

2. Okamžite po odoslaní žiadosti o poskytnutie pôžičky obdržíte jedinečný SMS-kód, ktorým ju potvrdíte. Následne stačí už len počkať na schválenie žiadosti. O výsledku schvaľovacieho procesu budete informovaní prostredníctvom e-mailu, ako aj SMS správou. Žiadosti o pôžičky CrediONE spracúva počas pracovných dní od 9.00 do 17.00 hod.

3. Ihneď po schválení Vašej pôžičky sa peniaze odosielajú do banky, priamo na Váš bežný účet. Ak máte bankový účet vedený v ČSOB, Tatra banke, alebo UniCredit Bank, hotovosť máte na účte do 30 minút. V prípade ostatných bánk je to štandartne 24 hodín.

Detailnejšie informácie

Pôžička CreditOne je určená pre všetkých občanov Slovenskej republiky vo veku 18-65 rokov. Výšku pôžičky, ako aj dobu splatnosti, si nastavíte sami. Parametre pôžičky zvoľte tak, aby čo najviac vyhovovali Vašim potrebám. Finančné prostriedky vo výške 5-180 € si tak môžete vypožičať na dobu 1 až 30 dní. Po schválení pôžičky Vám budú zaslané prihlasovacie údaje do systému. Z pohodlia Vášho domova tak môžte získať okamžité informácie o stave Vašej pôžičky a celý proces sledovať online. Samozrejme, život niekedy prináša aj nepredvídané situácie a môže stať, že na splátku jednoducho nezvýšia peniaze. Ako pokračovať a čo robiť v takejto situácii sa dozviete nižšie.

Odklad splátok

V prípade nečakaných výdavkov, ktoré Vám znemožnia vrátiť pôžičku v plnej výške včas, je možné spoločnosť požiadať o odklad termínu splatnosti, resp. jeho predĺženie. V konečnom dôsledku to znamená, že pôžičku bude možné vrátiť o 1 až 30 dní neskôr ako bol pôvodný termín. Môžete tak urobiť kedykoľvek priamo po prihlásení sa do Vášho konta a následným vyplnením online žiadosti o predĺženie pôžičky. Je však potrebné pamätať na dve veci:

  1. žiadosť o predĺženie musí byť schválená spoločnosťou poskytujúcou pôžičku, t.j. CreditOne.sk;
  2. spoločnosť CreditOne.sk si za odklad splátky účtuje nemalé poplatky.

Po prihlásení sa do systému si vyberiete o koľko dní chcete splátku odložiť. Na základe zvoleného počtu dní sa dozviete i výšku poplatku za predĺženie pôžičky. Spravidla pri tom platí, že čím neskôr peniaze vrátite (čím vyšší počet dní zvolíte), tým vyšší poplatok za predĺženie pôžičky zaplatíte. Termín splatnosti pôžičky bude posunutý až po úhrade tohto poplatku.

Chcem pôžičku

Mohlo by Vás zaujímať:
→ Pôžička od CrediONE. Hodnotenie a recenzia produktu.