nov 142014
 

Dobrá pôžička od Poštovej bankyPoštová banka pôsobí na slovenskom trhu už 21 rokov. V oblasti poskytovania finančných služieb to rozhodne nie je žiaden nováčik, o čom svedčí aj množstvo úspechov a získaných ocenení. Spomedzi mnohých spomeniem prvenstvá v rámci ocenenia  Zlatá minca, niekoľkonásobné získanie ocenenie Banka roka, či umiestnenie sa v Trend Top banka roka. Každý si môže všimnúť, že banka sa neustále snaží zlepšovať, priebežne poskytuje klientom nové produkty a špeciálne akcie, otvára nové pobočky. S miliónom klientov a vlastnou sieťou 42 pobočiek patrí k najsilnejším bankám na Slovensku. Aktuálne spoločnosť ponúka produkt „Dobrá pôžička od Poštovej banky“, s ktorým môžete získať až 30 tis. EUR.

Výhody

 • pôžička na občiansky preukaz
 • odklad splátok až na 6 mesiacov. ZADARMO a pre každého
 • fixná splátka, ktorá bude počas celej doby splácania rovnaká
 • výhodné úroky už od 7,5% ročne
 • pôžička už od 100 EUR
 • bez ručiteľa, bez účelu, bez potvrdenia o príjme
 • nízke splátky vďaka výhodným úrokom a možnosti rozloženia splátok až na 10 rokov
 • možnosť úverového poistenia
 • pôžičku je možné čerpať aj na iný účet ako v Poštovej banke

Dobrá pôžička od Poštovej banky v skratke

 • výška pôžičky: 100 – 30.000 €
 • splatnosť: 5 – 120 mesiacov
 • ročný úrok: od 7,5 % p.a.
 • ručenie: nie
 • vyžaduje účel: nie

CHCEM pôžičku

Jednoduché vybavenie

Základným predpokladom je vek minimálne 18 rokov a trvalý pobyt na území SR. O pôžičku môžu požiadať zamestnanci, dôchodci, SZČO, mamičky na materskej dovolenke, či ľudia pracujúci v zahraničí. Dobrá pôžička od Poštovej banky sa dá vybaviť i cez internet. A to celkom jednoducho. Po vyplnení základných údajov žiadosť odošlete a počkáte na telefonát. Zvolením požadovaného dátumu a hodiny sami rozhodnete, kedy Vás bude pracovníčka call-centra kontaktovať, a spolu žiadosť dokončíte.

Dobrá pôžička od Poštovej banky

Pôžička na občiansky preukaz…naozaj?

Áno. Dobrá pôžička od Poštovej banky nevyžaduje potvrdenie o príjme, ani udanie účelu. Pri čerpaní pôžičky na účet od Poštovej banky je jediným potrebným dokladom občiansky preukaz.  Toto platí v prípade, ak ste zamestnancom pracujúcim v SR po dobu minimálne troch mesiacov. Samostatne zárobkovo činné osoby budú musieť predložiť potvrdenie o výške daňovej povinnosti, zamestnanci pracujúci v zahraničí zase potvrdenie  o výške príjmu zo závislej činnosti. Uvedené potvrdenia spolu s doplňujúcimi informáciami nájdete TU.

Dobrá pôžička od Poštovej banky Vám poskytne finančné prostriedky vo výške 100 až 30.000 EUR. Je to široký rozsah, vďaka ktorému si môžete dopriať radosť „za pár stovák“, ale aj splniť cieľ naozaj veľkých rozmerov. Od nového elektrospotrebiča, cez kúpu auta a rekonštrukciu bytu, až po nehnuteľnosť. Splatnosť pôžičky si môžete zvoliť od 5 do 120 mesiacov. Vďaka výhodným úrokom od 7,5% ročne a možnosti splácať pôžičku až 10 rokov, získate nízke mesačné splátky. Tieto sa začínajú už na sume 5 EUR/ mesiac, čo si v dnešnej dome už môže dovoliť naozaj každý. Pokiaľ sa radíte medzi štandardnú slovenskú rodinu s priemernými príjmami, potom si úhradu takejto čiastky ani nevšimnete.
Výhodné splátky od 5 EUR Poštová banka
Pre získanie pôžičky nie je potrebný ručiteľ, nevyžaduje sa zaistenie nehnuteľnosti, ani iná forma ručenia. Ďalšia výhoda, ktorú so sebou Dobrá pôžička od Poštovej banky prináša, je fixná splátka. To znamená, že výška splátok bude rovnaká počas celej doby splatnosti pôžičky. Vy tak budete každý mesiac vedieť, koľko presne si máte na splátku z Vášho rozpočtu vyčleniť.

CHCEM pôžičku

Ďalšiu službu, ktorú môžete využiť kedykoľvek a úplne bezplatne, je odklad splátok až na 6 mesiacov. Samozrejme odporúčam výšku pôžičky vždy poriadne zvážiť. A to ešte pred samotným požiadaním o úver. Možnosť odkladu je vhodné považovať skôr za riešenie pre prípad núdze (strata zamestnania, napr.) Oveľa lepšou variantou je nastavenie rozumnej výšky splátok a zvládnuteľného finančného rozpočtu.

Dobrá pôžička od Poštovej banky Vám ponúka aj možnosť úverového poistenia. To znamená, že schopnosť splácať úver si môžete jednoducho nechať poistiť. Ak potom náhle stratíte zamestnanie, či ostanete dlhšiu dobu „PN“, môžete ostať pokojní- poisťovňa bude hradiť mesačné splátky za Vás. Je to príjemný spôsob ako ochrániť seba i svoju rodinu pred zbytočnými nepríjemnosťami- a to počas celej doby splácania úveru.

Nevýhody

 • vyžaduje potvrdenie o príjme, resp. zdokladovanie schopnosti splácať úver (dôchodci-potvrdenie o poberaní dôchodku, SZČO-potvrdenie o výške daňovej povinnosti)
 • preveruje sa bonita klienta (bez záznamu v úverovom registri)
 • u SZČO nepretržitá podnikateľská činnosť minimálne 2 roky
 • maximálny vek žiadateľa 69 rokov

ZÁVER

Jednou z najväčších výhod úveru Dobrá pôžička od Poštovej banky je jednoznačne administratívna nenáročnosť. „Pôžička na občiansky preukaz“ Vám ušetrí čas a umožní získať až 30 tis. EUR s výhodným úročením. Príjemným bonusom je možnosť odkladu na 6 mesiacov. A navyše zadarmo. Je síce pravda, že podmienky pre poskytnutie pôžičky sú o čosi náročnejšie, no treba si uvedomiť, že ide o produkt bankovej spoločnosti. A pokiaľ bude Vaša žiadosť schválená, získate pôžičku podstatne výhodnejších parametrov ako v ktorejkoľvek nebankovke.

Poštová banka je zvučným menom s množstvom pobočiek po celej SR, ktorých neustále pribúda. “Svoju banku” tak budete mať kúsok od domu nech bývate kdekoľvek. S pôžičkou od Poštovej banky mám ja osobne veľmi dobré skúsenosti. Využili sme aj možnosť polročného odkladu, ktorý prebehol úplne hladko a bezproblémovo. Aj preto môžem produkt iba odporúčať.

Naše hodnotenie:
..

CHCEM pôžičku

  Jeden komentár na “Dobrá pôžička od Poštovej banky – recenzia”

 1. najhorsia banka

   

 Zanechať komentár