Pôžička CreditONE – recenzia

 Posted by on 20. novembra 2014  Recenzie pôžičiek
nov 202014
 

Pôžička CreditONE - Spokojní klienti Spoločnosť CreditONE nie je v oblasti poskytovania úverových produktov žiadnym nováčikom. Okrem Slovenska pôsobí aj v ďalších dvoch krajinách, Lotyšsku a Českej republike. Obe krajiny majú výrazne odlišnú klientelu a jej požiadavky. Vďaka tomu získala spoločnosť mnoho obchodných skúseností. Jej zamestnanci tak nadobudli nemalý prehľad o finančnom trhu a sú schopní zodpovedať takmer všetky Vaše otázky. Rovnako tak dokážu pomôcť pri mnohých nečakaných situáciách.

Výhody

 • prvá pôžička úplne ZADARMO (noví klienti)
 • pôžička CreditONE nevyžaduje ručiteľa
 • nenahliada do úverového registra
 • nepreveruje účel čerpania (bezúčelová)
 • možnosť odkladu splátok
 • zvýhodnenie stálych klientov, vernostný program
 • každá ďalšia pôžička až do výšky 500 EUR
 • AKCIA: 0% poplatky a 0 EUR úroky pre všetkých nových klientov

Pôžička CreditONE v skratke

výška pôžičky: 5 – 180 EUR
splatnosť: 1 – 30 dní
vyžaduje účel: nie
kontrola registra: nie
ručenie: nie

CHCEM pôžičku

Ako o pôžičku CREDITONE požiadať?

Vyplnenie žiadosti

Pôžička CreditONE je určená všetkým plnoletým osobám vo veku 18 – 65 rokov. Stačí ak ste občanom Slovenskej republiky a máte účet vedený v jednej zo slovenských bánk. Ak chcete pôžičku CreditONE získať, vyplňte online žiadosť a formulár odošlite. Sami si zvolíte výšky pôžičky (od 5 do 180 EUR) a termín splatnosti. Je dobré mať po ruke mobilný telefón, nakoľko do pár minút odbržíte SMS s jedinečným kódom. Tento kód budete potrebovať pri registrácii do online systému CreditOne, preto si ho starostlivo uschovajte. Kód slúži na potvrdenie Vašej žiadosti.

Overenie totožnosti

Za trošku zdĺhavejší považujem ďalší krok, overenie totožnosti, ktoré pôžička CreditONE vyžaduje. Tu bude potrebné odoslať na účet spoločnosti registračný poplatok symbolickej hodnoty 0,01 €. Môžete však ostať pokojní, pretože úhrada prebieha cez internet banking a je naozaj jednoduchá. Okamžite po odoslaní žiadosti obdržíte od spoločnosti email so všetkými potrebnými údajmi. Nájdete tu informácie o čísle účtu (kde pošlete 1 cent), ako aj o tom, ako poplatok uhradiť.  Tento krok je síce trošku zdĺhavejší, no potrebný. Banka si takýmto spôsobom overuje Vašu totožnosť. Meno žiadateľa o pôžičku a majiteľa účtu musí byť totiž rovnaké. Dobrou správou je, že týmto krokom pre vás vybavovanie končí. Stačí už len počkať na výsledok posúdenia.

Peniaze na účte do 30 minút

Posúdenie žiadosti trvá vo väčšine prípadov len niekoľko minút a prebieha v čase od 9.00 do 17.00 hod. počas pracovných dní. To znamená, že žiadosti odoslané mimo pracovnú dobu a počas víkendu, budú vybavené nasledujúci pracovný deň. Keďže CreditONE patrí k najspoľahlivejším a najrýchlejším poskytovateľom krátkodobých pôžičiek,  môžete peniaze získať naozaj veľmi rýchlo. Ak máte účet vedený v ČSOB, Tatra banke, alebo UniCredit Bank, peniaze máte na účte do 30 minút od schválenia žiadosti. V ostatných prípadoch do 24 hodín, čo hodnotím tiež veľmi pozitívne. Ďalším príjemným bonusom je bezplatná notifikácia, ktorú ocenia najmä tí zábudlivejší. Že už je čas splatiť pôžičku Vám spoločnosť pripomenie e-mailom a SMS-kou.

CHCEM pôžičku

Prvýkrát ZADARMO. Neskôr s bonusom.

Za veľkú výhodu považujem, že prvá pôžička CreditONE vám bude poskytnutá úplne ZADARMO. 0 EUR poplatky a 0% úroky pre všetkých nových klientov! Môžete tak požiadať o pôžičku, zaregistrovať sa do systému a všetko si vyskúšať „na nečisto“. Ak budete spokojní, môžete služby CreditONE využívať opakovane. Ako väčšina spoločností, aj CreditONE ponúka svojim stálym klientom bonusy a zvýhodnenia. Ako verný klient môžete pri druhej (a každej ďalšej) pôžičke požiadať až o  500 EUR.

Veľkým plusom je aj jednoduchosť vybavenia-jasná a prehľadná žiadosť, v ktorej sú vám všetky poplatky známe vopred. Pri vypĺňaní formulára uvidíte výšku poplatku za poskytnutie pôžičky, ešte pred samotným odoslaním žiadosti. Je tak iba na Vás, či sa rozhodnete pokračovať, alebo skúsite šťastie u inej spoločnosti.  Ak služby CreditONE využijete aspoň trikrát a nemáte problémy so splácaním, ste automaticky zaradení do vernostného programu spoločnosti. S ním môžete naplno využívať všetky aktuálne zľavy a výhody, ako napr. zľava na pôžičku až do -15%, či práve prebiehajúce akcie.

Keď nastanú problémy …

Do nečakanej situácie sa môže dostať každý z nás. CreditONE však má pre svojich klientov pochopenie a snaží sa im vyjsť v ústrety. Pokiaľ viete, že peniaze nedokážete vrátiť v stanovenej lehote, odporúčam čo najskôr kontaktovať spoločnosť. Získate tak cenné rady a spolu nájdete najvhodnejšie riešenie Vašej situácie. Najjednoduchšou cestou je požiadať o odklad splátky. Takýmto spôsobom môžete splatnosť pôžičky predĺžiť o 1 až 30 dní.

Treba však rátať s tým, že za tento ústupok si spoločnosť účtuje nemalé poplatky. Spravidla platí, že čím dlhšia doba odkladu, tým vyšší poplatok. Postup je veľmi jednoduchý. Prihlásite sa do svojho užívateľského konta a zvolíte požadovaný počet dní odkladu. Okamžite sa dozviete výšku poplatku, ktorý sa vypočíta automaticky. Termín splatnosti pôžičky sa posunie, až keď tento poplatok uhradíte.

Ak však viete, že na splátku nebudete mať ani po odklade, nie je tento postup pre Vás východiskom. V takom prípade odporúčam čo najskôr kontaktovať spoločnosť, ktorá Vám pomôže nájsť situáciu vyriešiť.

Nevýhody

 • doba splatnosti maximálne 30 dní
 • nemalé poplatky za odklad splátky
 • pôžička CreditONE vyžaduje registráciu do systému
 • potreba úhrady registračného poplatku 0,01 €
  (pre overenie totožnosti majiteľa účtu)

V prípade krátkodobej pôžičky CreditONE žiadne veľké nevýhody nevidím. Hovoriť môžem skôr o menších obmedzeniach, ako sú napríklad doba splatnosti 30 dní, čo nie je zrovna najviac. Treba si však uvedomiť, že žiadna zo spoločností poskytujúcich krátkodobé pôžičky, Vám peniaze nepožičia dlhšie ako na mesiac. Túto malú splatnosť treba zvážiť predovšetkým v prípade, ak si chcete požičať väčšiu sumu peňazí (napr. 400 €).

Ak nebudete mať splátku z čoho vrátiť, môžete požiadať o odklad. Pôžička sa tým však značne predraží, nakoľko za predĺženie splatnosti musíte zaplatiť nemalý poplatok. No a v neposlednej rade treba ešte opomenúť nutnosť registrácie nových klientov a úhradu registračného poplatku (0,01 €). Tento krok však vnímam skôr ako zdĺhavý, nie nevýhodný. Na druhú stranu, našťastie ho stačí absolvovať iba raz. Ako nový klient pri registrácii do systému.

ZÁVER

Pôžičku hodnotím veľmi pozitívne. Žiadosť je transparentná, presnú výšku poplatkov viete dopredu, stav pôžičky sledujete online. Formulár je jednoduchý, administratíva žiadosti a správa konta nenáročná. Obzvlášť oceňujem možnosť získania prvej pôžičky úplne zadarmo. 0 EUR poplatky, 0% úroky. Vrátite presne toľko, koľko ste si požičali.

Ak sa rozhliadate po vhodnej krátkodobej pôžičke, odporúčam využiť služby práve spoločnosti CreditONE.

Naše hodnotenie:
..

CHCEM pôžičku

  Jeden komentár na “Pôžička CreditONE – recenzia”

 1. Dobrý deň, poskytujete pôžičku aj nezamestnaným osobám? Išlo by o sumu 100 eur. Ďakujem za odpoveď.

   

 Zanechať komentár