nov 172014
 

Pôžička od ÚVER4you - logoÚver4you je nebanková spoločnosť poskytujúca úvery až do výšky 30.000 € zaistené nehnuteľnosťou. Ku klientom pristupuje individuálne so snahou o nájdenie nejelpšieho riešenia ich finančnej situácie. Pomôže s vyplatením exekúcie, oddlžením i neštandardnými obchodnými prípadmi. Spoločnosť sa riadi krédom:

„Expresné vybavenie úveru s minimom papierovania.

Pôžička od ÚVER4you v skratke

výška pôžičky: 2.000 – 30.000 EUR
splatnosť: do 96 mesiacov
kontrola registra: nie
ručenie nehnuteľnosťou: áno
vyžaduje účel: nie

Výhody

 • možnosť získať financie až do výšky 30.000 EUR
 • pomerne dlhá doba splatnosti, až do 96 mesiacov (8 rokov)
 • bez kontroly úverového registra
 • bez účelu, bez potreby byť zamestnancom
 • rýchle a ústretové jednanie
 • Pôžička ÚVER4you vhodná na konsolidáciu dlhov a vyplatenie exekúcií
 • vlastníkom zaistenej nehnuteľnosti môže byť aj tretia osoba
  (je možné ručenie cudzou nehnuteľnosťou)
 • vhodná pre zamestnaných, dôchodcov, SZČO, podnikateľov, pracujúcich v zahraničí i mamičky na materskej dovolenke

Peniaze rýchlo a jednoducho

Pôžička od ÚVER4you má jedno veľké plus: a tým je nenáročné, jednoduché a rýchle podanie žiadosti. A s ním súvisiace rýchle získanie peňazí.

Čo budem potrebovať?
 • list vlastníctva nehnuteľnosti, ktorou budem ručiť
 • občiansky preukaz
 • pracovnú zmluvu

Pôžička od ÚVER4you sa môže pochváliť vysokou dostupnosťou. Pokiaľ máte k dispozícii nehnuteľnosť, ktorou možno ručiť, stačí Vám už len občiansky preukaz. Čerpanie úveru nie je viazané na žiaden účel (bezúčelová pôžička). Získané peniaze tak môžete použiť podľa vlastného uváženia na čo budete chcieť.

CHCEM pôžičku

Spoločnosť nenahliada ani do úverového registra. Pôžička od ÚVER4you sa tak stáva dostupnou naozaj pre každého: pre zamestnancov, dôchodcov,  pracujúcich na dohodu, pracujúcich v zahraničí, podnikateľov i mamičky na materskej dovolenke. Spoločnosť Úver4you pristupuje ku každému prípadu osobitne s cieľom nájsť pre klienta najvhodnejšie riešenie jeho situácie. Pomôžu nielen poskytnutím financií, ale pomocnú ruku podajú aj pri oddlžovaní, vyplácaní exekúcií, či odstraňovaní záložného práva na Vašej nehnuteľnosti.

Ak máte záujem o ďalšie informácie o produkte Pôžička od ÚVER4you, vyplňte nezáväzný formulár a odošlite ho. Takýmto spôsobom sa k ničomu nezaväzujete, získate o produkte lepší prehľad a je len na Vás, či žiadosť dokončíte. V prípade záujmu si dohodnete osobné stretnutie so zástupcom spoločnosti a spolu dohodnete ďalší postup. Vybavenie pôžičky trvá štandardne 10 dní. Po úspešnom vybavení formalít sa peniaze zašlú bezhotovostným prevodom na Váš bežný účet.

Všetko má aj pre aj proti

Nevýhody

 • ručenie nehnuteľnosťou
 • horná hranica pôžičky 30.000 EUR

Ako najväčšiu nevýhodu produktu Pôžička od ÚVER4you vnímam potrebu ručiť nehnuteľnosťou. A to buď vlastnou, alebo tretej osoby. Nie je teda podmienkou nehnuteľnosť vlastniť. Treba si však uvedomiť, že budete ručiť jednou z najcennejších vecí, čo máte-vlastnou strechou nad hlavou. Preto treba byť obzvlášť opatrný (!) a poriadne zvážiť možné následky nesplácania úveru. Porozmýšľajte, či neexistuje aj iné, možno menej riskantné riešenie Vašej situácie. Ručenie formou zaistenia nehnuteľnosti („ručenie nehnuteľnosťou“) odporúčam iba v prípade, ak ste si na 100% istí, že so splácaním pôžičky nebudete mať najmenší problém. Rozvážnosť a opatrnosť v takomto prípade sú určite na mieste.

ZÁVER

Vzhľadom na zaistenie úveru nehnuteľnosťou, kedy ručíte  majetkom značnej hodnoty, považujem najvyššiu hranicu úveru (30 tis.) za celkom prijateľnú. I keď aj suma 30.000 EUR nemusí byť dostatočne vysoká pre každého. Ak je to aj Váš prípad, doporučila by som poobzerať sa po vhodnej hypotéke. Pamätajte však na to, že v takomto prípade musí mať aj Vaša nehnuteľnosť určitú hodnotu.

Ak hľadáte alternatívy bez ručenia majetkom, máme pre Vás riešenie. Napr. banková pôžička od Poštovej banky s hornou hranicou 30.000 EUR, alebo nebanková pôžička spoločnosti CETELEM, kde je úverový strop nastavený na 25 tis. EUR. Ani pri jednom z uvedených prípadov sa nevyžaduje zaistenie nehnuteľnosti, ani žiadna iná forma ručenia.

Ak máte viacero drobných úverov a hľadáte vhodný produkt na ich zlúčenie a vyplatenie, môžete si prezrieť ponuku odporúčaných konsolidačných pôžičiek. Horná hranica týchto pôžičiek môže byť až 34 tis. EUR a ich zoznam nájdete na tomto odkaze.

Naše hodnotenie:
..

CHCEM pôžičku

 Zanechať komentár