dec 072015
 

Dobre pozicky porovnanie poziciek

V dnešnom svete, v ktorom sa na nás z každej strany hrnú neodolateľné ponuky na požičanie malej, či väčšej sumy peňazí. Je nevyhnutné, aby sme sa vedeli nielen v týchto ponukách dokonale orientovať, ale aj vedieť si vybrať práve tú, ktorá nám sadne najviac.


Prv, ako podpíšte akúkoľvek zmluvu o požičaní peňazí, odporúčame Vám popozerať sa po aktuálnych ponukách pôžičiek, ktoré nájdete na každej webovej stránke bankovej alebo nebankovej spoločnosti, ktorá pôžičku ponúka. Nezabúdajte aj na to, že ponuky, ale aj podmienky má každá spoločnosť iná, tým chceme povedať, že niektoré napríklad nevyžadujú dokladovanie príjmov, iné zasa nenazerajú do registrov, niektoré si ale potrpia zasa na týchto „maličkostiach” a chcú mať klienta skontrolovaného. Pravdaže, každá spoločnosť má aj odlišné úrokové sadzby či odlišné mesačné splátky, preto si ich porovnajte pred podpísaním zmluvy.

Ako ale zistíte najlepšie podmienky a úroky? Odpoveď je jednoduchá, stačí vám mať počítač s pripojením na internet a trochu voľného času, počas ktorého viete prezrieť stránky, venujúce sa porovnávaniu aktuálnych ponúk od nebankových či bankových spoločností ponúkajúcich pôžičky. Skvelou stránkou, na ktorej nájdete prakticky všetky potrebné informácie a podmienky o pôžičkách, či už od bánk alebo nebankových spoločností je – Coolpozicky.sk . Web stránka ponúka nielen dokonalý prehlaď o bankových a nebankových pôžičkách, ale aj zaujímavé informatívne články zo sveta pôžičiek a financií. Tie vám istotne pomôžu rozšíriť obzor, ale aj niečo nové sa naučiť. Najlepšie na tejto stránke je však to, že je úplne zadarmo a pracuje nezáväzne, čo znamená, nemusíte nič objednávať, či podpisovať. Všetko slúži iba pre vašu informáciu.


Aký je základný rozdiel medzi bankou a nebankovou spoločnosťou, čo sa týka pôžičiek? Všeobecne platí pravidlo, že získanie pôžičky v banke je nekomplikovanejšie a ťažšie ako získať pôžičku od nebankovej spoločnosti. To znamená, že banke musíte dokladovať príjem, to či nie ste náhodou v zozname dlžníkov a podobne. Na druhej strane, banky poskytujú lepšie úrokové sadzby, ktoré sú vhodné úplne pre každého. Ak sa však z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete pre pôžičku z nebankovky, odporúčame vám navštíviť túto web stránku financieonline.sk, ktorá vám pomôže vybrať nebankovú spoločnosť, ktorá vám určite padne vhod. V časti porovnanie pôžičiek, nájdete aktuálny prehľad pôžičiek – koľko si viete požičať, aký je úrok, aká je splatnosť a pravdaže aká spoločnosť pôžičku poskytuje.

Nezabúdajte na to, že nebanková spoločnosť má menej komplikované požiadavky na získanie úveru čo znamená, nemusíte dokladovať príjmy, zamestnanie, či sa nachádzate v zozname neplatičov atď., ale zasa má o niečo vyššie úroky, na pôžičkách.

Rozhodnutie je na Vás pre ktorú z možností sa rozhodnete. Myslite však na to, v akej situácií ste a čo je pre vás výhodnejšie napr. keď potrebuje súrne malú pôžičku nebude predsa čakať na dlhé spracovanie a overovanie bankov, keď nebankovka Vám vie ponúknuť úver do 24 hodín resp. aj ihneď, a to ešte aj online. Pri vyšších sumách sa oplatí, siahnuť pravdaže po bankách, kvôli nižším úrokom.

Druhou zásadnou vecou je odlišné portfolio produktov, ktoré ponúkajú banky a nebankové spoločnosti. To znamená, ak chcete pôžičku do 24 hodín, mikropôžičku, pôžičku pre nezamestnaných, alebo ste uvedený ako dlžník, siahnite po nebankovkách. Keď hľadáte, spotrebný úver, hypotéku, väčšiu pôžičku, alebo kreditnú kartu zvoľte banku.

Ďalšou zaujímavou variantov je stránka peniaze.sme.sk, na ktorej nájdete nielen porovnanie pôžičiek ale aj zaujímavé články, vysvetlenia nielen ohľadom pôžičiek, ale aj financií ako takých. Vedieť sa orientovať vo svete a hlavne v ponukách zo sveta financií Vám môže niekedy veľmi pomôcť.

 Zanechať komentár