nov 192014
 

Pôžička PROVIDENT - zástupci spoločnostiSpoločnosť PROVIDENT bola na Slovensku založená v r.2001 má už svoju históriu. Svedčí o tom aj fakt, že ku dnešnému dňu poskytla finančnú pomoc pre takmer pol milióna spokojných zákazníkov. Je súčasťou skupiny PROVIDENT FINANCIAL s vyše 120-ročnou tradíciou, ktorá bola založená v ešte v roku 1880 vo Veľkej Británii. Môže sa pochváliť spoluprácou s niekoľkými významnými obchodnými spoločnosťami a organizáciami. Spoločnosť PROVIDENT na Slovensku si zakladá predovšetkým na osobnom prístupe ku klientom a zodpovednom požičiavaní financií. Je tvorená viac ako 1.500 obchodnými zástupcami, ktorí Vám poskytnú pôžičku priamo u Vás doma. A to kdekoľvek na Slovensku.

Pôžička PROVIDENT v skratke

výška pôžičky: 160 – 2.300 €
splatnosť: 60 alebo 100 týždňov
pravidelný príjem: áno
ručenie: nie
vyžaduje účel: nie

Výhody

  • možnosť získať pôžičku už od 160 EUR
  • pôžička PROVIDENT nevyžaduje ručiteľa, nepreveruje účel čerpania pôžičky (bezúčelová)
  • zvýhodnenie stálych klientov
  • bez potreby zriaďovania nového účtu a poplatkov za jeho vedenie
  • peniaze až ku Vám domov bez potreby chodiť na poštu, či na pobočku
  • AKCIA: Bezpečná pôžička na platobnej karte

CHCEM pôžičku

Pôžička PROVIDENT na platobnej karte. Komfort a bezpečie.

S pôžičkou od spoločnosti PROVIDENT získate peniaze ľahko, rýchlo a prehľadne, a to až do výšky 2.300 EUR. Žiadnou novinkou nie je zaslanie peňazí na Váš bankový účet. S PROVIDENTOM však môžete získať pôžičku na platobnú kartu. Získate tak voľnosť a komfortné využitie Vašich financií kedy budete chcieť. Cez týždeň, cez víkend, dokonca i počas sviatkov. Všetky peniaze budú totiž na platobnej karte. Veľkou výhodou je skutočnosť, že ku karte nemusíte zriaďovať žiaden bankový účet a teda ani platiť mesačné poplatky za jeho vedenie. Karta je platná celé 3 roky počas ktorých Vám poskytne neobmedzené možnosti čerpania pôžičky. Môžete s ňou platiť za nákupy, či vyberať hotovosť v bankomatoch.  Možnosti sú široké a je len na Vás, pre ktoré z nich sa rozhodnete. Ďalšou výhodou, ktorú spolu s platobnou kartou získate, je zvýšená bezpečnosť. Vďaka PIN-u, ktorý musíte zadať pri každej transakcii, budú Vaše platobné operácie lepšie chránené.

Ako teda získam pôžičku na karte?

Áno, aj to sa dá. O pôžičku PROVIDENT môžete požiadať priamo z pohodlia Vášho domova a peniaze čerpať pomocou platobnej kraty. Podmienkou jej získania je vek minimálne 18 rokov, trvalý pobyt na území SR a pravidelný príjem. Je teda určená všetkým zamestnancom, dôchodcom, a samostatne zárobkovo činným osobám. V online formulári vyplníte požadované údaje a žiadosť odošlete. Do pár hodín sa Vám ozve pracovníčka call-centra a spolu preberiete detaily pôžičky.

Potom stačí už len počkať na návštevu obchodného zástupcu. Príde až ku Vám domov, podrobne vysvetlí zmluvné podmienky a ochotne zodpovie prípadné otázky. Ak Vám stále budú nejaké veci nejasné, kľudne sa spýtajte ešte raz. Pamätajte, že zástupca spoločnosti je tu pre Vás a je úplne v poriadku klásť mu množstvo otázok. Tu by som rada vyzdvihla fakt osobnej návštevy u Vás doma. Týmto získate nielen čas a rýchle vybavenie pôžičky, ale aj naozaj osobný prístup. Nemusíte chodiť nikam na pobočku, nič nosiť na poštu, ani stáť v nekonečných radoch. Toto môžu oceniť predovšetkým tí z vás, ktorí sú starší, alebo menej mobilní. No a v neposlednom rade tí, čo sa stále ponáhľajú 😉 Administratívna časť žiadosti je veľmi jednoduchá. Úplne postačujúci bude občiansky preukaz a potvrdenie o výške príjmu.

Obchodný zástupca zhodnotí Vašu situáciu a odporučí takú výšku pôžičky, ktorá je primeraná Vašim možnostiam. V poslednom kroku s Vami podpíše zmluvu o pôžičke a odovzdá Vám platobnú kartu. Karta bude aktivovaná automaticky, o čom budete informovaní prostredníctvom SMS. Peniaze budete mať na karte do 13 kalendárnych dní od podpisu zmluvy o pôžičke.

CHCEM pôžičku

Ale ja chcem peniaze na účet

Samozrejme je tu aj možnosť nechať si peniaze poslať priamo na bankový účet. Túto alternatívu môžete využiť aj v prípade, ak potrebujete financie poslať niekomu inému (t.j. na iný účet ako je ten Váš). Postup vybavenia úveru je presne ten istý ako v prípade pôžičky na platobnú kartu. Peniaze na účet Vám budú doručené do 13 kalendárnych dní od podpisu zmluvy o pôžičke.

Doplnková služba KOMFORT. Pohodlie na prvom mieste.

Ak je pre Vás pohodlie na prvom mieste, môžete využiť doplnkovú službu KOMFORT. Vďaka nej sa obchodný zástupca postará o všetko za Vás a máte zaručené maximálne pohodlie. Žiadne návštevy pobočky, žiadne návštevy banky ani pošty, žiadne telefonáty. Zástupca spoločnosti príde po splátku ku Vám osobne a sám ju odovzdá spoločnosti PROVIDENT. Budete tak mať istotu, že Vaša splátka dorazila ešte dnes. Taktiež osobne Vám doručí výpisy o všetkých pohyboch na predplatenej karte. Bude Vám k dispozícii počas celej doby splácania. Bezplatné poskytovanie poradenstva a informácií o Vašej pôžičke sa považuje za samozrejmosť. Pravidelne Vás bude informovať o špeciálnych ponukách, akciách a novinkách PROVIDENT-u. V prípade ťažkostí so splácaním podá pomocnú ruku a poskytne potrebné poradenstvo. Ak sa Vám doplnková služba KOMFORT páči a jej ponuka Vás oslovila, požiadajte o ňu u obchodného zástupcu spoločnosti.

Veľkým plusom je, že pôžička PROVIDENT od vás nevyžaduje, aby ste zdokladovali účel jej čerpania. Je teda len na Vás, či si za získané peniaze kúpite nový automobil, kvalitný domáci spotrebič, alebo potešíte svojich známych. Pôžička Vám sa Vám poskytne bez potreby ručiteľa či zaistenia nehnuteľnosti.

Transparentná zmluva, žiadne skryté poplatky.

Pôžička PROVIDENT je oproti bežným bankovým pôžičkám jednoduchá a prehľadná. Od úplného začiatku viete, koľko si požičiate, koľko spoločnosti zaplatíte a aká bude výška každej Vašej splátky. Vzor zmluvy si môžete pozrieť priamo TU.
Každému z nás sa môže stať, že sa zrazu ocitne vo finančne náročnejšej situácii. Ruka v ruke s ňou nie raz idú aj problémy so splácaním a omeškanie splátok. V takomto prípade odporúčam jednať fér a na rovinu, a hlavne okamžite. Čo najskôr kontaktujte obchodného zástupcu spoločnosti. PROVIDENT je voči svojim klientom maximálne ústretový a vždy má záujem im pomôcť. Je preto možné dohodnúť sa na prechodnom období so zníženými splátkami, či na úprave Vášho splátkového kalendára. Za veľké plus považujem skutočnosť, že PROVIDENT Vám ani v takomto prípade (na rozdiel od bánk a množstva iných nebankových poskytovateľov) nebude účtovať žiadne sankčné poplatky. Pokiaľ dodržíte svoje slovo a znížené splátky riadne zaplatíte, dlžnú sumu dohodnutú v zmluve nepreplatíte ani o cent.

CHCEM pôžičku

Verní klienti majú navrch

Podobne ako mnohé ostatné spoločnosti aj PROVIDENT poskytuje svojim stálym klientom isté výhody. V tomto prípade je to ZĽAVA PLUS. To znamená, že ak ste klientom PROVIDENTU minimálne jeden rok a svoje splátky platíte riadne a včas, získavate na ďalšie pôžičky zľavu. To znamená, že ďalší úver máte poskytnutý za výhodnejších podmienok, akými sú nižšie úroky a nižšie poplatky. Ilustračný príklad uvádzam v tabuľke. Pre viac informácií o zvýhodnených produktoch kontaktujte obchodného zástupcu.

  Pôžička PROVIDENT Pôžička so zľavou PLUS
výška pôžičky: 520 € 520 €
týždenná splátka: 11,66 € 10,15 €
administratívny poplatok: 104,52 € 52,26 €
úrok: 74,87 € 36,64 €
RPMN: 70,24% 31,91%
splatnosť: 60 týždňov 60 týždňov
SPOLU zaplatíte: 699,39 € 608, 90 €

ZĽAVA v tomto prípade predstavuje sumu 82,80 EUR.

Nevýhody

  • len 2 možnosti doby splatnosti: 60 alebo 100 týždňov
  • nutnosť zdokladovať pravidelný príjem
  • 13 dňová lehota na zaslanie peňazí

Samozrejme úplne bezchybný produkt na finančnom trhu pôžičiek by ste hľadali zrejme márne. U pôžičky PROVIDENT považujem za najviac obmedzujúci fakt, že ako klient máte na výber len z dvoch možností splatnosti pôžičky. Buď budete pôžičku splácať 60, alebo 100 týždňov. Pri vyšších sumách odporúčam prepočítať týždne na mesiace, aby ste svoju schopnosť splácať mohli lepšie odhadnúť. Zatiaľ čo 100 týždňov sa môže zdať ako dlhá doba, po prepočítaní zistíte, že to nie sú ani dva celé roky. Taktiež nutnosť zdokladovania pravidelného príjmu môže niektorým robiť problém, hoci vedia, že pôžičku by splatili bez problémov.

ZÁVER

Ak potrebujete peniaze naozaj rýchlo (tým myslím zo dňa na deň), skúste sa poobzerať po produktoch ostatných spoločností. Zatiaľ čo PROVIDENT má na zaslanie peňazí lehotu až 13 dní (odo dňa podpisu zmluvy o pôžičke), sú spoločnosti, ktoré poskytujú financie do 24 hodín. Jednou z nich je aj nebankovka CETELEM, kde môžete získať až 20.000 EUR. Na základe skúseností žiadateľov viem, že je to jedna z najobľúbenejších nebankových pôžičiek. Práve pre jej jednoduchosť a vysokú schvaľovanosť.

Ak však chcete nebankovú pôžičku a ste ochotní akceptovať 13 dňovú lehotu na doručenie peňazí, môže byť pôžička PROVIDENT správnym rozhodnutím.

Naše hodnotenie:
..

CHCEM pôžičku

 Zanechať komentár