nov 202014
 

Profi Credit logoPROFI CREDIT Slovakia patrí  medzi popredných poskytovateľov úverových služieb s dlhoročnou tradíciou. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá pôsobí na finančnom trhu nielen Slovenskej republiky, ale aj ďalších troch krajín strednej a východnej Európy. Ide o Českú republiku, Poľsko a v Bulharsko.

Keďže hlavným cieľom spoločnosti je osobný prístup ku každému klientovi, svoje úverové produkty ponúka prostredníctvom finančných agentov. Na území SR je pre žiadateľov o pôžičku k dispozícii viac než 450 obchodným zástupcov PROFI CREDIT. Ich hlavnou úlohou je pomôcť záujemcom o pôžičku vybrať pre nich ten najvhodnejší produkt. Sú pripravení klienta kedykoľvek navštíviť, poskytnúť mu odborné poradenstvo a zodpovedať jeho otázky.

PROFI CREDIT je členom Asociácie poskytovateľov spotrebných úverov Slovenskej Republiky. Pri styku s klientom, členovia tejto asociácie (a teda aj PROFI CREDIT), postupujú v súlade s Etickým kódexom (Etický kódex člena Asociácie organizácií splátkového predaja SR).

Pôžička PROFI CREDIT v skratke

výška pôžičky: 300 – 3.000 EUR
splatnosť: 18 – 42 mesiacov
pravidelný príjem: áno
peniaze na účte: do 24 hodín
vyžaduje účel: nie

CHCEM pôžičku

Výhody

 • pôžička už od 300 EUR
 • peniaze na účte do 24 hodín od schválenia pôžičky
 • spoločnosť nijakým spôsobom nepreveruje účel čerpania (bezúčelová pôžička)
 • vhodné pre zamestnancov, SZČO, dôchodcov, pracujúcich v zahraničí i mamičky na materskej dovolenke
 • osobný prístup ku klientom, rýchle vybavenie pôžičky
 • AKCIA: Automatický revolving
  (poskytnutie dodatočných financií počas splácania)

Pôžičky od spoločnosti PROFI CREDIT

Produktové portfólio spoločnosti tvoria tri finančné produkty: klasický úver pre fyzické osoby, PROFI úver pre podnikateľov a preklenovací úver určený taktiež podnikateľským subjektom.
PROFI CREDIT pôžička diagram

Peniaze do 24 hodín

So spoločnosťou PROFI CREDIT môžete získať pôžičku od 300 do 3.000 EUR. Aby ste mohli o úver požiadať je potrebné spĺňať dve jednoduché podmienky: vyžaduje sa vek minimálne 18 rokov a pravidelný mesačný príjem. Keďže k pravidelným príjmom patrí okrem zamestnaneckej mzdy i dôchodok, príjem zo zahraničia a materská, pôžička PROFI CREDIT sa stáva dostupnou takmer pre každého.  Ak máte o pôžičku záujem, stačí vyplniť nezáväznú online žiadosť a následne ju odoslať . Na základe poskytnutých údajov vyberie PROFI CREDIT pre Vás toho najvhodnejšieho úverového špecialistu, ktorý Vás bude čoskoro kontaktovať. Vysvetlí Vám, čo budete pre získanie pôžičky potrebovať a ký bude ďalší postup. Jednotlivé detaily preberiete spolu telefonicky, alebo osobne.

V poslednom kroku poskytnete spoločnosti požadované dokumenty (uvedené nižšie) a počkáte na výsledok posúdenia. Ak budete spĺňať stanovené podmienky, pôžička je Vaša. Úver sa vyplatí bezhotovostným spôsobom, prevodom peňazí na Váš bežný bankový účet. A to do 24 hodín od schválenia žiadosti. To ocenia najmä žiadatelia s potrebou získať peniaze čo najskôr.

AKCIA:
Odporuč známeho a získaj poukážku v hodnote 50 EUR!

PROFI CREDIT akcie MEMBER GETS MEMBER

Má niekto vo Vašom okolí záujem o výhodnú pôžičku? Povedzte mu o ponuke PROFI CREDIT. Ak si na Vaše odporúčanie podá žiadosť o poskytnutie pôžičky, získavate poukážku vo výške 50,00 EUR na nákup potravín. Stačí, ak Váš známy podpíše so spoločnosťou PROFI CREDIT zmluvu a uhradí prvú splátku. A odmena je Vaša.

Financie navyše. Automaticky.

Každý klient, ktorý dodržuje termíny splátkového kalendára, má nárok na tzv. automatický revolving. Ak splatíte určitú časť pôžičky (jej výška je zmluvne stanovená), môžete tak získať peniaze navyše. V tomto prípade však už nie je potrebné spisovať novú žiadosť, ani dokladovať príjem. Peniaze Vám spoločnosť poskytne automaticky.

CHCEM pôžičku

PROFI CREDIT síce neponúka možnosť úverového poistenia, no v prípade finančných problémov vychádza svojim klientom v ústrety. Ak ste napr. náhle stratili zamestnanie, môžete požiadať o odklad, či zníženie splátok. V prípade, že sa náhle ocitne v zložitejšej situácii a nebudete môcť splátku uhradiť, čo najskôr kontaktujte obchodného zástupcu. Otvorene sa s ním o probléme porozprávajte. Poskytne Vám odborné poradenstvo a spolu nájdete najlepší spôsob, ako Vašu situáciu vyriešiť.

Nevýhody

 • minimálna doba splatnosti 18 mesiacov
 • bez možnosti úverového poistenia
 • nutnosť zdokladovať pravidelný príjem
 • kontrola úverového registra
 • zložitejšia administratíva, vyžaduje niekoľko dokladov

Administratíva trochu času zaberie …

Ak chcete pôžičku od PROFI CREDIT získať, rátajte s tým, že „papierovanie“ chvíľku potrvá. Spoločnosť totiž vyžaduje niekoľko dokladov súčasne a to od občianskeho preukazu, až po potvrdenie o príjme. Presný a kompletný zoznam požadovaných dokumentov uvádzam nižšie.

 • občiansky preukaz
 • kartička k bežnému účtu
 • predložiť minimálne jeden z tzv. “kontaktných dokladov”
  (výpis z bežného účtu, SIPO, vyúčtovanie za elektrinu, služby, plyn, atď.)
 • zdokladovať pravidelný príjem
  • zamestnanci
  • dôchodcovia
   • výmer o výške dôchodku
  • ostatní
   • dokumenty o výške ďalších príjmov (výživné, rodičovský príspevok a pod.)

Na pamäti treba mať aj fakt, že PROFI CREDIT je členom SOLUS-u. SOLUS je záujmové združenie právnických osôb, ktoré spravuje register dlžníkov. Jeho členovia (a teda aj PROFI CREDIT) majú oprávnenie do tohto registra nahliadať a preverovať úverovú bezúhonnosť svojich žiadateľov. So záznamom v registri teda nepochodíte. Pred požiadaním o úver si nezabudnite preveriť i výšku poplatkov, ktoré si spoločnosť za jednotlivé úkony účtuje. V prípade spoločnosti PROFI CREDIT nájdete kompletný sadzobník poplatkov na tomto odkaze.

Ak viete, že ste na zozname dlžníkov no máte záujem o pôžičku, odporúčam sa obrátiť na niektorého z poskytovateľov krátkodobých pôžičiek. Je síce pravda, že v tomto prípade ste limitovaní nižšou maximálnou sumou pôžičky (do 350 EUR), no šance na schválenie sú podstatne vyššie. Väčšina týchto spoločností totiž register obchádza.

NÁŠ TIP: Pôžička CreditONE momentálne s akciou 0% úrok a 0 EUR poplatky pre všetkých nových klienotv.

ZÁVER

Pokiaľ máte záujem o nižšie sumy peňazí (rádovo do pár stovák EUR), odporúčam sa poobzerať po ponukách ostatných spoločností. Kritériá poskytnutia pôžičky pre tak malé sumy sú v tomto prípade nastavené pomerne vysoko a kto nemá rád „papierovanie“ nadšený nebude. Je potrebné rátať s tým, že spoločnosť bude požadovať nemalé množstvo dokladov a potvrdení. Ja osobne si myslím, že na finančnom trhu nájdete aj zaujímavejšie produkty ako je pôžička PROFI CREDIT.

Ak však potrebujete rýchle peniaze a rozhodli ste sa pre nebankovku, pôžička PROFI CREDIT môže byť vhodným riešením.

Naše hodnotenie:
..

CHCEM pôžičku

  2 komentáre na “Pôžička PROFI CREDIT – recenzia”

 1. Potrebujete finančnú pomoc ??
  Som pripravený dať miliónov € 1200 až € 390 so sadzbou 4%, ak ste vážne a dokáže mi zaplatiť

  NB: Som pripravený ako osoba schopná splatiť
  E-mail: dujeanne0102@gmail.com

   
 2. neodporučam nikomu požičky od profi credit,mam od 2požičky 2000e+1500e,pri pravidelnom splacani mi ešte dlh narastol o 300e,obratil som sa preto na svojich pravnikov,ktori zistili porušenie 5zakonou,preto som pisal panu Spišiakovi že sa obratim na sud,od toho dna som mal už niekolko vyhražnych telefonatou,kde sa mne aj mojej rodine vyhražaju likvidaciou,bol som to nahlasit na policii,taketo praktiky použiva profi credit,nakoniec mi zablokovali aj moj učet,kam mi chodi invalidny dochodok,čim ohrozili aj moj život pri nakupe liekov,potrebnych pre moj život,pretože pracujem v Holandsku,tak sme sa z pravnikmi rozhodli na profi credit podat žalobu na medzinarodnom europskom sude,s pozdravom Špendel

   

 Zanechať komentár