nov 132014
 

CETELEM, spoločnosť s dlhoročnou tradíciou

BNP Paribas pokrytie pôsobnostiSpoločnosť CETELEM je členom jednej z najväčších bánk na svete so sídlom v Paríži, BNP Paribas. Táto bola založená 23. mája 2000 a vznikla spojením Banque Nationale de Paris a Paribas. Disponuje jednou z najväčších medzinárodných sietí – pôsobí v 80 krajinách sveta a zamestnáva 200 000 zamestnancov.
CETELEM SLOVENSKO a.s. je nebanková finančná spoločnosť so zameraním sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov. Na slovenskom pôžičkovom trhu právom zastáva prvé miesto. V našej krajine totiž pôsobí od roku 2000. Za tento čas získala bohaté skúsenosti a poskytla klientom viac ako 1,2 mil. úverov. Vďaka tomu sa radí k najspoľahlivejším a najobľúbenejším poskytovateľom pôžičiek v SR.

Výhody

 • bezkonkurenčný úrok, už do 6,39% ročne
 • možnosť získať až 25.000 €
 • okamžitý výsledok posúdenia
 • 0 EUR poplatky
 • možnosť odkladu splátky, predčasného splatenia ako i  navýšenia úveru
 • bez ručiteľa, bez účelu, bez zaistenia nehnuteľnosti
 • presne viete, koľko zaplatíte ešte pred odoslaním žiadosti
 • poistenie schopnosti splácať úver
 • bez nutnosti otvárania nového bankového účtu a  následných mesačných poplatkov za jeho vedenie

Pôžička CETELEM v skratke

výška pôžičky: 2.000 – 25.000 €
splatnosť: 6 – 120 mesiacov
typ úroku: fixný, od 8,39% p.a.
ručiteľ: nie
vyžaduje účel: nie

CHCEM pôžičku

Ak sa rozhodnete pre pôžičku od spoločnosti CETELEM, vybrať si môžete hneď z niekoľkých produktov: Pôžička na čokoľvek, Pôžička na kúpu auta, Pôžička na rekonštrukciu a bývanie, či Pôžička na splatenie úverov. Jednotlivé produkty sa líšia predovšetkým dobou splatnosti, ktorá je nie všade rovnaká.

Výšku pôžičky si zvolíte sami, hýbať sa môže v rozpätí 2.000 až 25.000 EUR. Pre poskytnutie pôžičky nie je potrebný ručiteľ, zaistenie nehnuteľnosti, ani iná forma ručenia majetkom. „Pôžička na čokoľvek“ sa poskytuje bez udania účelu a preto môžete získané financie použiť na čo budete chcieť. Úrok sa začína na úrovni 8,39% ročne, čím sa pôžička CETELEM radí k produktom prekonávajúcim ponuky mnohých bankových spoločností.

-úroky už od 8,39% ročne

Keďže poskytnutý úrok je fixný, môžete si byť istý, že jeho výška bude po celú dobu splatnosti rovnaká. Nebude sa nijakým spôsobom meniť, ani zvyšovať. Koľko a ako dlho budete splácať sa rozhodnete sami. Na úverovej kalkulačke si zvolíte výšku požadovanej pôžičky a vyberiete splatnosť. Okamžite tak uvidíte výšku mesačnej splátky, ktorú je možné ľubovoľne meniť zvyšovaním, alebo znižovaním doby splatnosti. Všetky údaje a poplatky súvisiace s poskytnutím pôžičky (RPMN, výšku úrokov, aj celkovú sumu, ktorú spoločnosti zaplatíte) sa dozviete ešte pred odoslaním žiadosti. Získate tak skvelý prehľad o pôžičke ešte pred tým, ako o ňu požiadate. Vďaka automatickému systému spracovania sa výsledok posúdenia žiadosti dozviete okamžite.

Splatnosť pôžičky môže byť od 6 až po 120 mesiacov (pôžička na splatenie úverov, pôžička na rekonštrukciu, pôžička na čokoľvek). Výnimku tvorí pôžička na automobil, u ktorej je horná hranica splatnosti 84 mesiacov. Nie príliš dlhá doba, počas ktorej je potrebné pôžičku na automobil splatiť (jej splatnosť), je vynahradená nulovou akontáciou. Na rozdiel od leasingových spoločností Vám tak bude pôžička poskytnutá bez nutnosti preddavku.

Flexibilná pôžička s nulovými poplatkami

Poskytnutie pôžičky CETELEM je bez akýchkoľvek skrytých poplatkov.

poplatok za poskytnutie úveru 0 EUR
poplatok za správu úveru 0 EUR
poplatok za predčasné splatenie úveru 0 EUR
poplatok za mimoriadnu splátku 0 EUR

CHCEM pôžičku

Taktiež je vhodné si uvedomiť, nakoľko ide o nebankovú pôžičku, že odpadá potreba zakladania nového bankového účtu a s ním spojená úhrada mesačných poplatkov za jeho vedenie. Ak sa Vám nahromadia výdavky, je možné raz ročne požiadať o odklad splátky. Tá bude presunutá na koniec doby splatnosti. O odklad môžete požiadať až trikrát, a teda celkovo odložiť tri splátky. Rovnako tak Vám spoločnosť umožňuje úver kedykoľvek splatiť predčasne a úplne zadarmo. V prípade, že sa Vám vyskytnú nové plány, je možné počas splácania získať peniaze navyše. Pre tento účel stačí kontaktovať spoločnosť CETELEM a dohodnúť si konzultáciu s úverovým špecialistom. Ďalšou výhodou pôžičky je jej bezúčelovosť, ktorá Vám poskytuje neobmedzené možnosti využitia poskytnutých financií. Pre prípad straty zamestnania, či iných nečakaných životných situácií, je možné (a vhodné) si nechať úver poistiť. Viac o úverovom postení TU.

Nevýhody

 • pôžička začína od sumy 2.000 €
 • kontrola bankového i nebankového úverového registra
 • len pre občanov SR s trvalým pobytom na SR
 • vyžaduje potvrdenie o príjme (mzda, dôchodok, príjem z podnikateľskej činnosti)
 • maximálny vek žiadateľa o pôžičku 62 rokov

Priebeh žiadosti

Po vyplnení a odoslaní formulára sa výsledok predbežného posúdenia dozviete okamžite. Po schválení Vašej žiadosti si zmluvu o poskytnutí pôžičky vytlačíte priamo z webu. V prípade, že nemáte doma tlačiareň, alebo nie ste až tak technicky zdatní, je možné si zmluvu nechať zaslať poštou. Zmluvu vyplníte, podpíšete a spolu s potrebnými dokumentmi odošlete spoločnosti CETELEM. Peniaze Vám budú odoslané na účet do 3 pracovných dní od doručenia podpísanej zmluvy a dokumentov spoločnosti CETELEM.

Administratívna časť vybavenia pôžičky je pomerne jednoduchá. Pre účely získania úveru bude potrebné spoločnosti CETELEM poskytnúť iba 3 dokumenty: fotokópiu občianskeho preukazu, kompletné výpisy z bežného účtu za posledné 2 mesiace a potvrdenie o príjme. V prípade, ak ste SZČO, podnikateľ, dôchodca, alebo poberateľ rodičovského príspevku, bližšie informácie o potrebných dokladoch nájdete TU. Na uvedenom odkaze nájdete aj originálne tlačivo potvrdenia o príjme spoločnosti CETELEM (pre zamestanancov).

Záver

Spoločnosť CETELEM patrí v k špičkám v poskytovaní nebankových úverov a to nielen na území SR, ale aj v rámci medzinárodného obchodného trhu. Je to seriózna spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Ponuka pôžičkových produktov je široká, úroky dokonca výhodnejšie ako pri mnohých úveroch z banky. Vybavenie pôžičky prebieha jednoducho a po jej získaní je možné stav úveru sledovať online priamo vo vlastnom užívateľskom konte. Vďaka tomu budete presne vedieť koľko a kedy ste spoločnosti zaplatili.

Ja osobne som pôžičku od spoločnosti CETELEM čerpala už dvakrát a s poskytnutými službami som maximálne spokojná. Aj vďaka vlastným skúsenostiam môžem túto spoločnosť iba odporučiť. Za zváženie stojí aj aktuálne mimoriadne výhodné úročenie.

 • úroky už od 8,39% ročne
 • až 25.000 EUR bez ručiteľa a bez zbytočných poplatkov

Adresa a kontakt spoločnosti CETELEM:
CETELEM SLOVENSKO a.s.
Panenská 7
812 36 Bratislava 1
IČO: 35 787 783

Naše hodnotenie:
..

CHCEM pôžičku

  4 komentáre na “Pôžička CETELEM – recenzia”

 1. Cetelem je jedna z tých lepších nebankoviek. Tie úroky majú veľmi dobré.

   
 2. Dobri den mam zajem o pozicku pracujem v zahranici ci bi to bolo mozne dakujem

   
 3. Spolocnost CETELEM je hrdzavy zle organizovany moloch. Donutia vas vytlacit viac ako 30 stran obojstrane popisaneho dokumentu, v ktorom som zistil zle vypocitane splatky, samozrejme ze v moj neprospech. Celu proceduru som musel znovu opakovat, (dalsich 30 stran dokumentu) vsetko rucne podpisat a prilozit dalsie strany s ofotenymi dokladmi, kupit velku obalku a zaplatit expres postovne aby som sa konecne dockal vytuzeneho tovaru. A na zaver, po par dnoch telefonat, ze mi tam este cosi chyba….. Eeebat cele krasne sluchatka na splatky bez navysenia len tak pre radost….

   
 4. Cetelem…neverte online schalovaciemu procesu…zadate vsetky pozadovane informacie,nic nezatajite, vysledok je, ze uver mate predschvaleny, i naprek tomu najdu dovod, a na od nich prijaty email,,schvalene,, vam ziadost zamietnu

   

 Zanechať komentár