máj 222015
 

Ammado pôžička logo spoločnostiS pôžičkou Ammadou získate od 100 po 8.000 EUR. Splátky si môžete rozložiť až na 84 mesiacov, čím sa zníži ich výška a stanú sa prijateľnejšími. Pre jej získanie nepotrebujete ručiteľa, ani žiaden vydokladovať účel čerpania. Ammado dokonca nenahliada do registra dlžníkov- máte teda šancu aj so záznamom. Peniaze na účte si nájdete do 24 hodín od schválenia žiadosti.

Ammado pôžička v skratke:

 • výška pôžičky: 100 – 8.000 €
 • splatnosť: 1 – 7 rokov
 • úročenie: od 9,8% p.a.
 • peniaze na účte: do 24 hodín
 • potvrdenie o príjme: ?
 • kontrola registra: nie
 • ručenie: nie

Ako získam pôžičku?

Ammado pôžička je obľúbená rýchla nebanková pôžička, ktorú vybavíte odkiaľkoľvek-stačí vám pripojenie na internet. Niektorých možno poteší správa, že Ammado nenahliada do úverového registra. Pôžičku dokonca získate bez ručenia. V prípade prechodných finančných ťažkostí máte možnosť odkladu až 4 splátok-bezplatne.

Poznáte pôžičku od spoločnosti CETELEM? Práve teraz prichádza ma trh s novinkou v podobe EXPRESNEJ PÔŽIČKY, s ktorou máte od začiatku v poplatkoch úplne jasno!

Získať peniaze

Vypíšete jednoduchú žiadosť, počkáte na kontakt špecialistu a dohodnete sa na ďalšom postupe. Po schválení pôžičky si nájdete peniaze na účte do 24 hodín. Pôžičku budete splácať 1 až 7 rokov a úroky začínajú na hranici 9,8% ročne.

Ammado pôžička príklad splátok

Ilustračné príklady mesačných splátok pôžičky Ammado

A komu je určená?

Základným predpokladom schválenia pôžičky je v prvom rade váš vek-vyžaduje sa 18 rokov a viac.  Okrem toho je nutné mať trvalý pobyt na území SR. Okrem týchto dvoch, spoločnosť žiadne špeciálne požiadavky na žiadateľov neuvádza. Naopak, na stránkach webu sa dočítate o vysokej dostupnosti pôžičky pre každého. Ako uvádza web s Ammado pôžičkami, peniaze môžete získať pokiaľ ste zamestnanec, živnostník, dôchcodca, mamička na materskej dovolenke, či dokonca nezamestnaný.


Otázna však ostáva dôveryhodnosť týchto údajov, nakoľko tvrdenia ohľadom potreby pravidelného príjmu sa rozchádzajú. Zatiaľ čo priamo na stránkach spoločnosti nájdete, že pôžičku získate aj keď ste nezamestnaný či žena na materskej, vo vyhláseniach, ktorým dávate svoj súhlas pri odosielaní vyplnenej žiadosti, je hneď v prvom bode uvedené nasledovné:

„Zároveň vyjadrujem súhlas s nasledovnými vyhláseniami:
1. Mám viac ako 18 rokov, trvalé bydlisko v SR a pravidelný príjem.“

Keďže na stránkach je písaný presný opak ako vo vyhláseniach, nie je vôbec jasné, či pravidelný príjem potrebujete, alebo nie. Ak ste mamičkou, alebo nezamestnaným, ktorý už má s Ammado pôžičkou nejaké skúsenosti, budem rada ak sa o ne podelíte s ostatnými v komentári pod článkom.

Ammado pôžičky a poplatky

Poplatok za poskytnutie pôžičky je 0 EUR. V dnešnej dobe už býva štandardom, že výška poplatkov a úrokov sa vám zobrazí ihneď po vyplnení formulára, a teda ešte pred odoslaním žiadosti. Od začiatku tak viete, na čom ste. Ammado pôžička a jej formulár pre vyplnenie žiadosti vám však túto možnosť neposkytne.

Pozitívne hodnotím poplatok za predčasné splatenie pôžičky, ktorý je nulový. Rovnako tak v prípade odkladu splátok (odložiť môžete najviac 4 splátky) nezaplatíte navyše ani cent.

Výhody

 • Ammado pôžička patrí medzi rýchle nebankové pôžičky
 • bez kontroly registra
 • nevyžaduje žiadnu formu ručenia
 • na účte do 24 hodín

Nevýhody

 • nie je jasné, či vyžaduje príjem, alebo nie
 • chýbajú kontaktné údaje spoločnosti
 • nezobrazuje výšku poplatkov a úrokov pred odoslaním žiadosti

Záver

Ammado pôžička sľubuje rýchle peniaze cez internet pre každého. Bez registra, bez účelu, bez potvrdenia o príjme. Určite však treba zvážiť svoje finančné možnosti, a to ešte pred podaním žiadosti. Pokiaľ vám to už teraz nevychádza, je dosť nepravdepodobné, že pôžičkou sa niečo zmení. Naopak, mesačné splátky vaše výdavky ešte navýšia.

Opäť chcem upozorniť na skutočnosť, že výšku poplatkov a úrokov vopred neuvidíte. Opatrnosť pri podpise zmluvy je preto úplne namieste.

Ak si chcete požičať a hľadáte vhodnú nebankovku, nájsť spoločnosti s rovnako výhodnou, či dokonca výhodnejšou ponukou, bude pomerne jednoduché.


Naše hodnotenie:
..

Ammado.sk – jediný kontakt spoločnosti:
Ammado.sk
Stromová 13
Bratislava
831 01

Telefón:

Email:

  19 komentárov na “Ammado pôžička – recenzia a hodnotenie”

 1. mam nedoplatok na kureni splacat budem pravidelne dakujem

   
 2. nie je to pôžička, je to úžera

   
  • Ja mam s Ammadom dobre skusenosti. Nechcem im tu robit reklamu len musim zareagovat na to slovo “úžera” to je hloupost! Maju menej percentny úrok než banky! A je to skutocne bez poplatkov. Tak som to chcela uviest na pravu mieru. Janka

    
   • Hej nikto sa neozval a potom mi nejaká pisala že mi dajú úver za 50€ poplatok hlavná vec že bez poplatku,poriadny kontakt nie je ani nič,neverím,další podvod

     
    • Dobrý deň, na našom webe je jasne daný kontakt, ktorý je ako jediný na Slovensku dostupný nonstop. Pokiaľ máte Facebook alebo aplikáciu messenger, môžete nás kontaktovať prakticky kedykoľvek. Adresa je m.me/www.ammado.sk (Tento typ kontaktu sme zvolili z dôvodu, aby nás mohol klient kontaktovať zadarmo aj v ťažkej situácii). Čo sa týka poplatku 50 EUR, tak to je hlúposť. Ammado nikdy neinkasovalo od klientov žiadne poplatky! Tieto anonymne fóra sa dajú jednoducho zneužiť a uvádzajú tak ostatných do omylu. Klienti, ktorí nás poznajú tak vedia, že Ammado je seriózna spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 5 rokov. Je preto absurdne takéto tvrdenie.

      
   • Dobrý deň.Chcem od vás opýtať vy máte pôžičku od Ammado,aké doklady potrebovali ste,o tom nič nepíšú

     
 3. Potrebujem 1800eur na zaplatenie nájmu súrne, inak prídem O strechu nad hlavou..

   
 4. Preco mi ziadna nebankova spolocnost nechce pozicat pisete ze poziciate aj na materskej dovolenke ale ale to neni pravda

   
 5. Mám záujem, pracujem, neviem na Vás nájsť kontakt. Dakujem

   
 6. ja som poslala ziadost … poslali mi email že je to spracovane … ale neviem či je to schvalene tak ako to mám zistit ?? ďakujem

   
 7. Potrebujem si požičať.

   
 8. Dával som žiadosť už 3 krát a nikto sa neozval takže nejaký oblb

   
 9. Podľa mňa je to klam aj ja som poslal žiadosť a nik s Amanda sa neozval a už som tu dával X žiadosti podľa mňa klamú žiadne pôžičky nedávajú aj nazeraju do úverového registra a ze nenahladaju do registra a tak

   
 10. Potrebujem surne pozicatt na podnajom.len sa nevi dovolat to cislo nejde.

   
 11. Vidím, že samá konkurencia. Ja som s Ammado spokojný a sú veľmi seriózni.

   
 12. Mam zaujem

   
 13. Potreovala by som surne požičat 10000 EUR ako treba postupovat dalej

   
 14. Mam narok ked som poberatelka invalidneh dochpdku

   
 15. Za mňa spokojnosť.

   

 Zanechať komentár