máj 152015
 

Pôžička SMSCREDITS logo spoločnostiSMSCREDITS pôžička je veľmi jednoduchý spôsob ako prísť k peniazom. Odošlete jednu sms a máte 100 EUR. Táto suma pritom s každou ďalšou pôžičkou rastie-a to až na 350 EUR.

Doba splatnosti záleží len na vás. Vybrať si môžete či peniaze vrátite o 5, 10, alebo 15 dní. Bez dokladovania príjmu a ručiteľa ju možno získať naozaj ľahko. Pozor si však treba dávať na kontrolu registra.

SMSCREDITS v skratke:

 • výška pôžičky: 20 – 350 EUR
 • splatnosť: 5, 10, alebo 15 dní
 • vyžaduje účel: nie
 • vyžaduje ručenie: nie
 • dokladovanie príjmu: nie
 • kontrola registra: áno

Podmienky poskytnutia pôžičky

Na to, aby ste SMSCREDITS pôžičku získali, musíte spĺňať niekoľko základných požiadaviek. Samozrejmosťou je vek nad 18 rokov, s čím asi väčšina z vás počíta. Čo však môže niektorých zaskočiť, je kontrola registra. Áno, ak chcete získať pôžičku od SMSCREDITS, nesmiete byť v omeškaní so splácaním splátok u iných spoločností a ani na zozname registra dlžníkov.


K posledným dvom podmienkam patrí nutnosť mať bankový účet zriadený na území Slovenska a byť občanom SR. Ak spĺňate všetky vyššie uvedené podmienky, máte veľkú šancu pôžičku od SMSCREDITS získať. Ak by vás to zaujímalo, môžete si pozrieť, ako bude vaša budúca zmluva o pôžičke SMSCREDITS vyzerať.

Získanie pôžičky

O pôžičku môžete požiadať prostredníctvom mobilného telefónu, cez sms, čo bude pre väčšinu z vás asi najjednoduchšie. Ak máte po ruke internet, môžete tak urobiť aj cez svoje konto. Jednoducho sa prihlásite do vášho účtu na stránkach SMSCREDITS (www.smscredits.sk) a požiadate o novú pôžičku. V oboch prípadoch však žiadosti predchádza registrácia. Viac o tom, ako sa registrovať píšem ďalej.

Vedeli ste, že podobnú akciu no s výhodnejšími podmienkami poskytuje aj spoločnosť Pôžičkomat? Pôžička za naozaj výhodný úrok! Získajte aj vy vašu prvú pôžičku vo výške až 500 EUR so splatnosťou až 31 dní!

CHCEM VEDIEŤ VIAC!

1. SMSCREDITS registrácia

Za veľkú výhodu pôžičky SMSCREDITS považujem jej jednoduchú registráciu. Nepotrebujete chodiť na pobočku, nikam telefonovať, a dokonca ani prístup na internet. Pôžičku získate a kompletne vybavíte cez mobilný telefón. Zaregistrujete sa takisto cez mobil, prostredníctvom odoslanej SMS, do ktorej vpíšete všetky potrebné údaje.

Požadovaný tvar odoslanej SMS (vzor)

Ak chcete získať pôžičku SMSCREDITS, budete sa ešte predtým musieť zaregistrovať a odoslať SMS v tomto tvare: meno a priezvisko, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu, Váš bankový účet a kód banky , adresu trvalého pobytu, korešpondenčnú adresu (ak sa líši od trvalej adresy)

-nezabudnite každý údaj oddeliť od toho predchádzajúceho čiarkou a následne medzerou.

Príklad registračnej SMS:
Janko Hraško, 780214/8088, EC123456, 1234567890/7500, Malá ulica 690/12 01001 Žilina.

Potom stačí SMS-ku už len odoslať na 0902 020 909 a počkať si na výsledok. Prvú (potvrdzujúcu) SMS dostanete hneď po odoslaní žiadosti o registráciu. Ďalšia smska vám príde, keď spoločnosť vašu žiadosť spracuje. Pre úplnosť ešte dodávam, že za registračnú sms zaplatíte podľa cenníka vášho operátora ako za štandardnú sms.

Pamätajte na to, že pracovná doba je len počas pracovných dní, a to v čase od 8:00 do 18:00. Nevzťahuje sa na víkendy, ani na sviatky! A mimo pracovnú dobu pôžičku jednoducho nedostanete.

2. Žiadosť o pôžičku

Pokiaľ ste už proces registrácie (úspešne) absolvovali, pôžičku získate pomerne jednoducho, pričom na výber máte z 2 možností:

 1. prihlásite sa do svojho konta (ktoré vám bude vytvorené automaticky počas registrácie) na stránkach smscredits.sk a požiadate o ďalšiu pôžičku. Následne obdržíte potvrdzujúcu sms, na ktorú je potrebneé obratom odpovedať v tvare: „ANO SUHLASIM“, čím potvrdíte svoj súhlas s poskytnutím pôžičky.
 2. pošlite sms na číslo 0902 02 09 09 v tvare: číslo vašej klientskej karty, lehota splatnosti, výška pôžičky. SMSku je potrebné odoslať vo vyžadovanom tvare a presnom poradí jednotlivých údajov. Tieto nezabudnite od seba oddeliť medzerou. Na potvrdzujúcu sms opäť odpovedzte „ANO SUHLASIM“.
  Príklad: Mám kartu s číslom 654321 a chcem požiadať o pôžičku 100 EUR na 15 dní. Moja sms bude mať tvar: 654321 15 100.

Vernostný program a splatenie pôžičky

U SMSCREDITS získavate vyššie sumy pôžičiek postupne, vždy s prihliadnutím na vašu predošlú platobnú disciplínu. Ako verný klient budete zaradení do vernostného programu, ktorý má 3 úrovne. Klienti 1.úrovne vernostného programu môžu získať najviac 250 EUR. Neskôr, keď postúpite vyššie, na 2. a 3. hladinu programu, môžete získať až 350 EUR.

Pôžičku splatíte jedným z dvoch spôsobov: buď priamym vkladom, alebo prevodom na ktorýkoľvek z účtov uvedených nižšie. Nikdy však nepoužívajte formu poštovej poukážky (šek), nakoľko takýto prevod je zdĺhavý, trvá niekoľko dní a peniaze by mohli prísť na účet neskôr ako majú. Mohli by ste sa tak nechcene dostať do omeškania a platiť zbytočné poplatky- a takéto skúsenosti určite nechce nikto z vás.

SMSCREDITS číslo účtu pre splatenie pôžičky:

 • TATRA BANKA, a.s. (TB)
  IBAN č. ú.: SK45 1100 0000 0026 2986 5828
 • Všeobecná úverová banka, a.s. (VÚB)
  IBAN č. ú.: SK36 0200 0000 0025 9841 0758
 • Slovenská sporiteľňa (SLSP)
  IBAN č. ú.: SK60 0900 0000 0004 2490 4513
 • Poštová banka, a.s. (PB)
  IBAN č. ú.: SK06 6500 0000 0000 2031 7478

AKCIA u SMSCREDITS

Približne od polovice novembra 2014 môžete získať prvú pôžičku úplne ZADARMO, t.j. s 0% úrokom a 0% poplatkami za poskytnutie pôžičky.

Je však potrebné splniť tieto dve podmienky:

 1. prvá pôžička nepresiahne sumu 100 EUR
 2. doba splatnosti nebude dlhšia ako 15 dní

Pamätajte na to, že pôžičku treba splatiť načas. Ak by ste sa však aj pozabudli, SMSCREDITS vám pošle pripomienku (smsku) a to deň pred termínom splatnosti pôžičky. V prípade, ak zabudnete pôžičku zaplatiť, doba splatnosti sa vám automaticky predĺži o rovnaké obdobie, na ktoré bola pôžička poskytnutá (čiže maximálne 15 dní).

Počítajte však s tým, že v takomto prípade všetky výhody bezplatného poskytnutia prvej pôžičky strácate. Pôžičku síce zaplatíte neskôr, na už aj s poplatkami, ktoré vám SMSCREDITS vypočíta podľa výšky vašej pôžičky a lehoty splatnosti. Ak by ste chceli vedieť viac, prezrite si Zmluvné podmienky spoločnosti SMSCREDITS, kde nájdete kompletný prehľad o všetkých poplatkoch (napr. údaje o výške RPMN a výške odplaty za poskytnutie pôžičky, ktoré sú uvedené na strane 11 a 12).

Výhody

 • SMSCREDITS pôžičku získate odkiaľkoľvek a kdekoľvek, stačí mobilný telefón
 • jednoduchosť vybavenia (cez smsku)
 • prvá pôžička zadarmo

Nevýhody

 • kontrola registra dlžníkov
 • nesmiete byť v omeškaní so splácaním u iných spoločností
 • splatnosť maximálne 15 dní
 • prvá pôžička najviac 100 EUR

Záver

Pôžičku od SMSCREDITS hodnotím vcelku pozitívne, i keď rozhodne nepatrí medzi top ponuky trhu. Je to však jednoduchý spôsob, akým môžete vďaka jednej smske získať peniaze.

Nie najideálnejšia je však doba splatnosti, ktorá môže byť najviac 15 dní. Ak sa zameráte na splatnosť, ľahko nájdete spoločnosti, ktorých pôžičky sú určite výhodnejšie. Doba splatnosti 31 dní je dnes totiž už štandardom. Je dobré vedieť, že RPMN sa pri SMSCREDITS pohybuje rádovo v stovkách percent. Pri tomto type pôžičiek (krátkodobé) to však nie je ničím výnimočným.

Prihliadnuc na ponuku a podmienky konkurencie môžem povedať, že pokiaľ máte záujem o pôžičku na pár dní, výhodnejšiu ponuku zoženiete pravdepodobne pomerne jednoducho.

Naše hodnotenie:
..

SMSCREDITS – kontakt a adresa spoločnosti:
SMSCREDITS, s.r.o.
Sídlo: Dlhá 95C, 010 09 Žilina
IČO: 44769911
IČ DPH: SK2022822230

Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline,
oddiel: Sro, Vložka č.: 51295/L

Telefón:
+421 911 99 99 15
+421 41 56 30 151

Email:
info@smscredits.sk

  5 komentárov na “SMSCREDITS pôžička – recenzia a hodnotenie”

 1. Poziciavaj uzeru a nevracaj spol.ved vas ludia preboha chrani sud, ale ako sa ochrania uzernicke spolocnosti pred sudom, no neochrania sa a tak vsetci zastavime uzeru.

   
 2. Samozrejme, pokiaľ si idem požičať, viem, že to treba aj vrátiť, viem, že to za mňa nikto nezaplatí, preto je nutné byť zodpovedný za svoje činy. Súd nič neuhradí.

   
 3. Mila Janka, mali by ste vediet, ze zakon nepozna sms pozicky. Takze smscredits porusuje zakony. Ma vysoke uroky a co by dokazal na sude, v pripade, ze nevratite? Taketo sms pozicky su neplatne.

   
  • Dobry den,

   dakujem za reakciu. Prisnosnejsie vsak bude, ak napisete Vase podnety priamo spolocnosti SMScredits, ako priamemu poskytovatelovi poziciek. My, ako pozickovy portal zamerany len na recenzie existujucich spolocnosti nemame na dane skutoconosti ziaden dosah.

   -Jana-

    
 4. Úžerníci!!!!!! A keby len to! Mafiánske praktiky!!!!

   

 Zanechať komentár