mar 252015
 

Triangel pôžičikySpoločnosť Triangel pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1996, čo jej pomohlo získať silné a stabilné zázemie. Patrí pod krídla spoločnosti Consumer Finance Holding, ktorá je súčasťou medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo. Spoločnosť TRIANGEL sa môže pýšiť takmer 20-ročnými skúsenosťami.

TRIANGEL pôžičky v skratke

výška pôžičky: 200 – 5.000 €
splatnosť: 12 – 60 mesiacov
úroky: od 7,5% ročne
ručenie: nie
vyžaduje účel: nie
peniaze na účte: do 24 hodín od schválenia

O pôžičku Triangel môže požiadať každý z Vás, kto disponuje pravidelným príjmom. Pokiaľ Vám teda chodí na účet každý mesiac výplata, dôchodok, alebo príjem z podnikateľskej činnosti, pôžička je Vaša. Výška pôžičky je nastavená rozumne. Požiadať môžete o pár stovák, či dokonca o niekoľko tisíc EUR. Celkovo sa môžete pohybovať v rozmedzí od 200 až po 5.000 EUR. Na splácanie pôžičky si môžete zvoliť obdobie od 12 až po 60 mesiacov. Mesačné splátky tak budete uhrádzať maximálne 5 rokov.


Ak sa Vám zadarí, pôžičku môžete kedykoľvek predčasne splatiť, a to úplne ZADARMO. Úroková sadzba začína už na úrovni 7,5% ročne, čím môže hravo konkurovať ponukám nejednej banky. TRIANGEL navyše garantuje pevnú úrokovú sadzbu, s ktorou budete mať istotu, že úroky Vám už neporastú. Nakoľko pôžička nevyžaduje žiaden typ ručenia, zakladať svoj majetok nemusíte. A za poskytnutie pôžičky nezaplatíte ani cent. Peniaze si nájdete na účte do 24 hodín od schválenia žiadosti.

 Výhody

 • pôžička aj na malé sumy, už od 200 EUR
 • transparentná žiadosť-výšku všetkých poplatkov vidíte ešte pred odoslaním formulára.
 • výhodné úročenie, už od 7,5% p.a.
 • peniaze na účte do 24 hodín od schválenia pôžičky
 • fixná úroková sadzba počas celej doby splácania=úroky Vám neporastú
 • bezplatné predčasné splatenie
 • bezúčelová
 • bez ručenia
 • na čokoľvek

Ako o pôžičku TRIANGEL požiadať?

Ide to celkom jednoducho. O pôžičku môžete požiadať cez internet, alebo cez telefón. Ak do spoločnosti TRIANGEL zavoláte, žiadosť s Vami vybaví pracovníčka call-centra. Ak sa rozhodnete pre internet, bude potrebné vyplniť online žiadosť. A keďže väčšina ľudí žiada o pôžičku práve cez internet, povieme si práve k tejto možnosti čosi viac.

Pri žiadosti cez internet priamo v online kalkulačke zvolíte požadované údaje. To znamená výšku pôžičky a dobu, ktorú si chcete vyčleniť na splácanie (splatnosť pôžičky). Výšku úrokov, RPMN ako i celkovú sumu pôžičky, ktorú budete musieť spoločnosti zaplatiť, uvidíte ešte pre odoslaním žiadosti. Rozhodnutie, či budete v žiadosti pokračovať ďalej, je tak iba na Vás.

TRIANGEL pôžičky online kalkulačka

Online úverová kalkulačka spoločnosti TRIANGEL.

V nasledujúcom kroku doplníte Vaše osobné údaje, zopár ďalších požadovaných informácií a žiadosť odošlete. Proces posudzovania Vašej žiadosti môžete výrazne urýchliť, ak požadované dokumenty oskenujete a nahráte na web (=pošlete online). Výsledok predbežného posúdenia Vám bude oznámený mailom. Po predbežnom schválení Vám TRIANGEL zašle Zmluvu o poskytnutí pôžičky spolu s ostatnými „papiermi“. Dokumenty podpíšete a odošlete na adresu spoločnosti. Po doručení bude vaša zmluva prekontrolovaná a postúpi sa k poslednému kroku, ktorým je finálne schválenie žiadosti. Potom stačí už len počkať 24 hodín a peniaze máte na účte.

Pre koho je určená?

Základným predpokladom schválenia žiadosti je pravidelný príjem. To znamená, že pokiaľ ste na materskej, podpore, či sociálnych dávkach, peniaze jednoducho nezískate. O pôžičku môžete požiadať pokiaľ ste zamestnancom, dôchodcom, ZSČO, alebo podnikateľom. Vo všetkých prípadoch budete musieť vydokladovať dve veci: Vašu totožnosť a Váš príjem.

Pre overenie totožnosti si nachystajte 2 doklady:

 1. občiansky preukaz
 2. ďalší doklad totožnosti (pas, rodný list, sobášny list, vodičský preukaz a pod.)

Pre vydokladovanie príjmu budete potrebovať:

 • zamestnanci
  1. potvrdenie o príjme (na originál tlačive TRIANGEL)
  2. výplatné pásky za posledné 2 mesiace
  3. výpis z účtu, na ktorý je pravidelne zasielaná výplata
 • dôchodcovia
  1. výmer o výške dôchodku
  2. výpis z účtu, na ktorý je dôchodok zasielaný
  3. potvrdenie o výške dôchodku z pošty
 • podnikatelia, SZČO
  1. potvrdenie o podaní daňového priznania
  2. potvrdenie o výške daňovej povinnosti (na originál tlačive TRIANGEL)

Poistenie úveru

Poistenie schopnosti splácať Vám bude poskytnuté ku pôžičke automaticky. Na výber budete mať z dvoch typov úverového poistenia: Typ A – predstavuje poistenie pre prípad smrti, trvalej invalidity a PN, Typ B – je poistením pre prípad smrti, trvalej invalidity, PN a straty zamestnania.

Nevýhody

 • nutnosť disponovať pravidelným príjmom
 • schopnosť splácať úver si musíte nechať poistiť, aj keby ste o poistenie záujem nemali
 • nezískate viac ako 5 tis. EUR

Záver

Pôžičky Triangel sa radia medzi typické nebankové pôžičky. Podmienky schválenia, ako i parametre pôžičky sú nastavené štandardne ako u väčšiny ostatných nebankových spoločností. To znamená, že pôžička je bezúčelová, nevyžaduje sa žiadne ručenie a získané peniaze môžete použiť na čokoľvek. Ak sa pre pôžičku TRIANGEL rozhodnete, rátajte s tým, že budete musieť predložiť doklady potvrdzujúce Váš pravidelný príjem. Pokiaľ je pre Váš horná hranica pôžičky (5 tis. EUR) dostatočná, s úročením od 7,5% ročne budete určite spokojní.

Pokiaľ však hľadáte vyššie sumy, budete sa musieť po pôžičke poobzerať inde. Z nebankových spoločností patrí medzi najspoľahlivejších a najobľúbenejších poskytovateľov spoločnosť CETELEM. Okrem iného, aj pre vysoké percento schválených žiadostí.

Naše hodnotenie:

..

Adresa a kontakt spoločnosti:
Consumer Finance Holding, a.s.
Triangelpôžičky
29. augusta 3
058 01 Poprad

tel.kontakt:  0850 211 611
e-mail: pozicky@triangel.sk

  5 komentárov na “Triangel pôžičky – recenzia a hodnotenie”

 1. Reklamácia pracky

   
 2. Chcem si pozicat peneze 1500 evr volam sa frantisek tancos som starobni dvochdca moj prijem je 266 evr

   
 3. mam zajem triagel uver pani hrinova

   
 4. Mam zaujem pozicku triangel Róbert mogyorodi

   
 5. Chcem si pozicat 1000e som invalidny dochodca kazdi mesiqc mam 300e

   

 Zanechať komentár