mar 252015
 

Triangel pôžičikySpoločnosť Triangel pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1996, čo jej pomohlo získať silné a stabilné zázemie. Patrí pod krídla spoločnosti Consumer Finance Holding, ktorá je súčasťou medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo. Spoločnosť TRIANGEL sa môže pýšiť takmer 20-ročnými skúsenosťami.

TRIANGEL pôžičky v skratke

výška pôžičky: 200 – 5.000 €
splatnosť: 12 – 60 mesiacov
úroky: od 7,5% ročne
ručenie: nie
vyžaduje účel: nie
peniaze na účte: do 24 hodín od schválenia

O pôžičku Triangel môže požiadať každý z Vás, kto disponuje pravidelným príjmom. Pokiaľ Vám teda chodí na účet každý mesiac výplata, dôchodok, alebo príjem z podnikateľskej činnosti, pôžička je Vaša. Výška pôžičky je nastavená rozumne. Požiadať môžete o pár stovák, či dokonca o niekoľko tisíc EUR. Celkovo sa môžete pohybovať v rozmedzí od 200 až po 5.000 EUR. Na splácanie pôžičky si môžete zvoliť obdobie od 12 až po 60 mesiacov. Mesačné splátky tak budete uhrádzať maximálne 5 rokov.


Ak sa Vám zadarí, pôžičku môžete kedykoľvek predčasne splatiť, a to úplne ZADARMO. Úroková sadzba začína už na úrovni 7,5% ročne, čím môže hravo konkurovať ponukám nejednej banky. TRIANGEL navyše garantuje pevnú úrokovú sadzbu, s ktorou budete mať istotu, že úroky Vám už neporastú. Nakoľko pôžička nevyžaduje žiaden typ ručenia, zakladať svoj majetok nemusíte. A za poskytnutie pôžičky nezaplatíte ani cent. Peniaze si nájdete na účte do 24 hodín od schválenia žiadosti.

 Výhody

 • pôžička aj na malé sumy, už od 200 EUR
 • transparentná žiadosť-výšku všetkých poplatkov vidíte ešte pred odoslaním formulára.
 • výhodné úročenie, už od 7,5% p.a.
 • peniaze na účte do 24 hodín od schválenia pôžičky
 • fixná úroková sadzba počas celej doby splácania=úroky Vám neporastú
 • bezplatné predčasné splatenie
 • bezúčelová
 • bez ručenia
 • na čokoľvek

Ako o pôžičku TRIANGEL požiadať?

Ide to celkom jednoducho. O pôžičku môžete požiadať cez internet, alebo cez telefón. Ak do spoločnosti TRIANGEL zavoláte, žiadosť s Vami vybaví pracovníčka call-centra. Ak sa rozhodnete pre internet, bude potrebné vyplniť online žiadosť. A keďže väčšina ľudí žiada o pôžičku práve cez internet, povieme si práve k tejto možnosti čosi viac.

Pri žiadosti cez internet priamo v online kalkulačke zvolíte požadované údaje. To znamená výšku pôžičky a dobu, ktorú si chcete vyčleniť na splácanie (splatnosť pôžičky). Výšku úrokov, RPMN ako i celkovú sumu pôžičky, ktorú budete musieť spoločnosti zaplatiť, uvidíte ešte pre odoslaním žiadosti. Rozhodnutie, či budete v žiadosti pokračovať ďalej, je tak iba na Vás.

TRIANGEL pôžičky online kalkulačka

Online úverová kalkulačka spoločnosti TRIANGEL.

V nasledujúcom kroku doplníte Vaše osobné údaje, zopár ďalších požadovaných informácií a žiadosť odošlete. Proces posudzovania Vašej žiadosti môžete výrazne urýchliť, ak požadované dokumenty oskenujete a nahráte na web (=pošlete online). Výsledok predbežného posúdenia Vám bude oznámený mailom. Po predbežnom schválení Vám TRIANGEL zašle Zmluvu o poskytnutí pôžičky spolu s ostatnými „papiermi“. Dokumenty podpíšete a odošlete na adresu spoločnosti. Po doručení bude vaša zmluva prekontrolovaná a postúpi sa k poslednému kroku, ktorým je finálne schválenie žiadosti. Potom stačí už len počkať 24 hodín a peniaze máte na účte.

Pre koho je určená?

Základným predpokladom schválenia žiadosti je pravidelný príjem. To znamená, že pokiaľ ste na materskej, podpore, či sociálnych dávkach, peniaze jednoducho nezískate. O pôžičku môžete požiadať pokiaľ ste zamestnancom, dôchodcom, ZSČO, alebo podnikateľom. Vo všetkých prípadoch budete musieť vydokladovať dve veci: Vašu totožnosť a Váš príjem.

Pre overenie totožnosti si nachystajte 2 doklady:

 1. občiansky preukaz
 2. ďalší doklad totožnosti (pas, rodný list, sobášny list, vodičský preukaz a pod.)

Pre vydokladovanie príjmu budete potrebovať:

 • zamestnanci
  1. potvrdenie o príjme (na originál tlačive TRIANGEL)
  2. výplatné pásky za posledné 2 mesiace
  3. výpis z účtu, na ktorý je pravidelne zasielaná výplata
 • dôchodcovia
  1. výmer o výške dôchodku
  2. výpis z účtu, na ktorý je dôchodok zasielaný
  3. potvrdenie o výške dôchodku z pošty
 • podnikatelia, SZČO
  1. potvrdenie o podaní daňového priznania
  2. potvrdenie o výške daňovej povinnosti (na originál tlačive TRIANGEL)

Poistenie úveru

Poistenie schopnosti splácať Vám bude poskytnuté ku pôžičke automaticky. Na výber budete mať z dvoch typov úverového poistenia: Typ A – predstavuje poistenie pre prípad smrti, trvalej invalidity a PN, Typ B – je poistením pre prípad smrti, trvalej invalidity, PN a straty zamestnania.

Nevýhody

 • nutnosť disponovať pravidelným príjmom
 • schopnosť splácať úver si musíte nechať poistiť, aj keby ste o poistenie záujem nemali
 • nezískate viac ako 5 tis. EUR

Záver

Pôžičky Triangel sa radia medzi typické nebankové pôžičky. Podmienky schválenia, ako i parametre pôžičky sú nastavené štandardne ako u väčšiny ostatných nebankových spoločností. To znamená, že pôžička je bezúčelová, nevyžaduje sa žiadne ručenie a získané peniaze môžete použiť na čokoľvek. Ak sa pre pôžičku TRIANGEL rozhodnete, rátajte s tým, že budete musieť predložiť doklady potvrdzujúce Váš pravidelný príjem. Pokiaľ je pre Váš horná hranica pôžičky (5 tis. EUR) dostatočná, s úročením od 7,5% ročne budete určite spokojní.

Pokiaľ však hľadáte vyššie sumy, budete sa musieť po pôžičke poobzerať inde. Z nebankových spoločností patrí medzi najspoľahlivejších a najobľúbenejších poskytovateľov spoločnosť CETELEM. Okrem iného, aj pre vysoké percento schválených žiadostí.

Naše hodnotenie:

..

Adresa a kontakt spoločnosti:
Consumer Finance Holding, a.s.
Triangelpôžičky
29. augusta 3
058 01 Poprad

tel.kontakt:  0850 211 611
e-mail: pozicky@triangel.sk

  3 komentáre na “Triangel pôžičky – recenzia a hodnotenie”

 1. Reklamácia pracky

   
 2. Chcem si pozicat peneze 1500 evr volam sa frantisek tancos som starobni dvochdca moj prijem je 266 evr

   
 3. mam zajem triagel uver pani hrinova

   

 Zanechať komentár